اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

نقش گرایشهای مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد

Collapse
این یک تاپیک مهم است.
X
X
 
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
Clear All
new posts

  نقش گرایشهای مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد

  صنعتی :
  فارغ التحصیلان این گرایش می توانند در قسمت های مدیریت تولید ، اداره حفاظت ایمنی ، و قسمت کنترل کیفیت کالا مشغول بکار شوند . ضمنا" توانایی فعالیت در امور مربوط به مدیریت و کنترل پروژه را دارا باشند .

  فناوری اطلاعات :
  فارغ التحصیلان این رشته با کسب اطلاعات جدید فناوری اطلاعات در زمینه اتوماسیون اداری و در طرح های تحقیقاتیر صنعت مشغول به کار شوند

  مدیریت بازرگانی :
  فارغالتحصیلان این رشته با اطلاعات وسیعی که در زمینه های مختلف بازرگانی و بازاریابی ، روابط انسانی و امور مالی و اقتصادی پیدا می کنند ، به خوبی می توانند در سطح مدیران اجرایی در سازمانهای بازرگانی ، صنعتی و دولتی به کار اشتغال ورزند و یا در سمت مشاور مدیریت انجام وظیفه نمایند .

  مدیریت دولتی :
  فارغالتحصیلان می توانند مشاغلی از قبیل کارشناسی اذاری ، امور کارکنان ، تشکیلات و روشها ، حقوق ودستمزد ، برنامه ریزی پرسنلی ونظایر آن و قبول مسئولیت در سمت مدیران سطوح میانی و سرپرستی واحدهای اداری و خدماتی وزارتخانه ها و سازمانهای دولتی و شهرداریها را عهده دار شوند .

  مدیریت تکنولوژی انتقال تکنولوژی :
  این رشته هم در ابعاد ملی وهم در ابعاد سازمانی و فردی می باشد و مواردی از قبیل سیاست علم وتکنولوژی ، فراین نوآوری تکنولوژی ، مدیریت تحقیقات ، زیر ساختار و تغییرات تکنولوژیک و سرمایه گذاریهای جدید ، چرخه عمر محصول وچرخه عمر فرآیند ، برنامه ریزی و پیش بینی تکنولوژی و موارد زیادی از این عناوین جزء دانش این رشته میباشد .
  الهی مرا عمل بهشت نیست و طاقت دوزخ ندارم اکنون کار با فضل تو افتاد ...

  #2
  بازار کار کدوم یک از این گرایشها خوبه؟
  درب اتوماتیک-کرکره برقی-تور چین-پارتیشن-خرید و فروش خودرو-لیزینگ ایران خودرو-پارتیشن اداری-ایران خودور-نمای ساختمان-درب ضد سرقت-ملک در ترکیه

  نظر

  Working...
  X