اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

تحلیل شخصیت babakmail

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

نوشته اصلي بوسيله MaRaL.arch نمايش پست
    علما و فصحا میگن ک
    همیشه
    پشت هر:الکی میگم
    ی
    یک
    واقعنی میگم
    ی
    هست

ی ی ؟ خخخخخخخ
    گالری عکس خودم......از نرینه متنفر شدم،وقتی دیدم پای آهوی نر در چاله ای فرورفت و آهوی ماده به رسم عاشقان با دهانش آب در چاله ریخت تاخاک نرم شود ونر پایش را بیرون کشد وبه دویدن ادامه دهد.این بارپای آهوی ماده در چاله فرورفت و آهوی نر رفت که آب بیاورد و هرگزبرگشت.از نرینه متنفر شدم،چراکه آن روز نمیدانستم آهوی نر در دام صیاد گرفتارشده است،به رسم عاشقان

نظر

پوزش بابت تاخیر

شناخت چندانی ندارم ولی در همین حدم میتونم بگم چون قراره آدم بزرگی بشه در خانواده ای مذهبی و تهی دست چشم به جهان گشوده

سلامت باشین بابک خان
      Vazgeçmek istediginde Neden başladığını hatırla
      [آثار هنری parla_69 ] - سیاه مشق
      اتاق من (کشده هنرم دیییییییییه)
      پیاده اگه به آخر شطرنج برسه وزیر میشه
      Never Say Never

نظر

نوشته اصلي بوسيله parla_69 نمايش پست
        پوزش بابت تاخیر

شناخت چندانی ندارم ولی در همین حدم میتونم بگم چون قراره آدم بزرگی بشه در خانواده ای مذهبی و تهی دست چشم به جهان گشوده

سلامت باشین بابک خان
        خخخخ دقیقا بر عکس بود ممنونم نه تهی دست نه مذهبی خخخ معمولی معمولی ممنون تشریف اوردین هنرمند عزیز
        گالری عکس خودم......از نرینه متنفر شدم،وقتی دیدم پای آهوی نر در چاله ای فرورفت و آهوی ماده به رسم عاشقان با دهانش آب در چاله ریخت تاخاک نرم شود ونر پایش را بیرون کشد وبه دویدن ادامه دهد.این بارپای آهوی ماده در چاله فرورفت و آهوی نر رفت که آب بیاورد و هرگزبرگشت.از نرینه متنفر شدم،چراکه آن روز نمیدانستم آهوی نر در دام صیاد گرفتارشده است،به رسم عاشقان

نظر

انقد ک از گربت می دونم از خودت کمتر می دونم ! وال لا
          گربت شخصیت ارومی داره .
          عاشق پیشست.
          حدس میزنم ی بارم شکست عشقی با گربه هم ساده خورده .
          خیلی متعصبو گاهی غیر منطقیه مثلن بجای گوشت ؛ یونجه شهری با سس اضاف میخوره .
          اومممممممم
          دیگه چی آهان بزار یکمم از خودت بگم .
          هر چی فک میکنم می بینم با شخصیت گربت یکی هسی البته از همینجا از همین تریبون اجتماعی استفاده میکنم و از همه گربه های محلمون عذر خاهی میکنم .دختر گربه ها پسر گربه من روی ماهتون رو می بوسم. این اقا بابک ما اشبتاه کرده شبیه شما شده .من شرمندم .شما ببخشید

خب اگه اینا رو خوندی و رگ اعصابت اندازه انارهای باغ های نجف اباد باد نکرد ، میتونم صعه صبر رو هم ب همه نکات مثبت دیگت اضاف کنم .

اگه بدیهاتو بزاریم کنار پسر خوبی هسی ولی قول بده دس فرمونت رو بهتر کنی ک ملتو شل و پل نکنی .وال لا با این رانندگیشون .

نظر

طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
            باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟
            بهترین خودت باش

نظر

نوشته اصلي بوسيله babakmail نمايش پست
              خخخخ دقیقا بر عکس بود ممنونم نه تهی دست نه مذهبی خخخ معمولی معمولی ممنون تشریف اوردین هنرمند عزیز
              ااااا چه حیف
              شانس آدم بزرگ شدنو از دس دادی
              آخه آدمای بزرگ تو یه همچین خانواده هایی به دنیا اومدن
              برو زندگی نامه هارو یه ورق بزن
              Never Say Never

نظر

ااااا چه حیف
                شانس آدم بزرگ شدنو از دس دادی
                آخه آدمای بزرگ تو یه همچین خانواده هایی به دنیا اومدن
                برو زندگی نامه هارو یه ورق بزن
                خخخ زندگی به من یاد داد برای ادم بزرگ شدن فقط جبریات تاثیر نداره ..کاش منم مثل شما ادم بزرگی بشم ....

نظر

نوشته اصلي بوسيله babakmail نمايش پست
                  خخخ زندگی به من یاد داد برای ادم بزرگ شدن فقط جبریات تاثیر نداره ..کاش منم مثل شما ادم بزرگی بشم ....
                  خخخخ
                  شوخی کردم مهندس استاد بزرگ
                  Never Say Never

نظر

خخخخ
                    شوخی کردم مهندس استاد بزرگ
                    استاد خودتی........ چوب کاری نکن استاد پارلا

نظر

دیر اومدم کهتحلیل تموم چد
                      خدایاهزاران بار شکرت بخاطر تمام نعمت ها.هرچقد هم شکر کنم بازم کمه.

نظر

Working...
                      X