اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

سوالات و مشكلات اندرويد

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• نوشته اصلي بوسيله danialfx نمايش پست
    خداییش خوب توضیح داده بود. الکی میگین متوجه نشدم که دوباره بیاد پیام بذاره.
    یعنی چی ؟
    به این خاطر که خودش جواب خودشو داده بود خواستم مطمئن بشم!
    دوباره پست گذاشتنش چه سودی به حال من داره؟
    هنوز در سفرم
    خیال می کنم
    در آب های جهان قایقی است
    و من مسافر قایق، هزار ها سال است
    سرود زنده ی دریانوردهای کهن را
    به گوش روزنه های فصول می خوانم
    و پیش می رانم
    مرا سفر به کجا می برد؟

وســیع باش و ر
    ʚϊɞ آ و سربزیر و سخت.

Comment

• نوشته اصلي بوسيله danialfx نمايش پست
      امان از رودربایستی کردن

دست از طلب ندارم، تا کام من برآید، یا جان رسد به جانان، یا جان زتن درآید

Comment

• سلام من ی گوشی سونی دوال دارم الان، نمیدونم چرا حس میکنم ی مشکلی داره؟ دو سیمکارت اپراتورها میگن مشکلی نداره اما حسم میگه ی مشکلی وجود داره تو اسمس یا کال هاش و یا. شبکه های اجتماعی...
        راهنمایی لطفا
        "شرم تان باد ای خداوندان قدرت، بس کنید! "
        انسانها،هر چه بیرون شان ساکت تر باشد،فریاد درون شان بلندتر است .

Comment

• سلام
          گوشی من تو شارژ حوالی 50 درصد خاموش میشه و حتما باید به شارژ بزنم تا روشن شه
          بعضی وقتا که با دوربین کار میکنم تو 70 درصد هم خاموش شده
          یه بار روتش کردم و یه کاستوم رام روش نصب کردم البته قبلش از رام خودش که آندروید 6 بود بکاپ گرفتم.. با اون کاستوم رام خیلییی داغ میکرد و کلا دوسش نداشتم بکاپ رو ریستور کردم و دوباره رام خودشو گذاشتم نمیدونم این ربط داره به مشکل شارژش یا نه
          مدلش HTC one m 8

\
          ¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\
          \¸.♥.PERSPOLIS.♥.\
          .\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*

Comment

• نوشته اصلي بوسيله yas87 نمايش پست
            سلام من ی گوشی سونی دوال دارم الان، نمیدونم چرا حس میکنم ی مشکلی داره؟ دو سیمکارت اپراتورها میگن مشکلی نداره اما حسم میگه ی مشکلی وجود داره تو اسمس یا کال هاش و یا. شبکه های اجتماعی...
            راهنمایی لطفا
            درود
            میشه دقیقن بفرمایید چه مشکلی دارد ؟
            ما را از مرگ می ترسانند، انگار که ما زنده ایم ...

Comment

• نوشته اصلي بوسيله GAME_OVER نمايش پست
              سلام
              گوشی من تو شارژ حوالی 50 درصد خاموش میشه و حتما باید به شارژ بزنم تا روشن شه
              بعضی وقتا که با دوربین کار میکنم تو 70 درصد هم خاموش شده
              یه بار روتش کردم و یه کاستوم رام روش نصب کردم البته قبلش از رام خودش که آندروید 6 بود بکاپ گرفتم.. با اون کاستوم رام خیلییی داغ میکرد و کلا دوسش نداشتم بکاپ رو ریستور کردم و دوباره رام خودشو گذاشتم نمیدونم این ربط داره به مشکل شارژش یا نه
              مدلش HTC one m 8
              درود
              بله کاستوم رام ها میتونن باعث ناپایداری در گوشی بشن ، به همین دلیل پیشنهاد میشه قبل از نصب کاستوم رام در xda از تاییدیه گرفتن اون رام توسط کاربران با سابقه مطمئن بشید.
              به هر صورت میتونید با دانلود رام اصلی و فلش زدن مشکلاتتون رو برطرف کنید.
              ما را از مرگ می ترسانند، انگار که ما زنده ایم ...

Comment

• نوشته اصلي بوسيله pandarm نمايش پست
                درود
                بله کاستوم رام ها میتونن باعث ناپایداری در گوشی بشن ، به همین دلیل پیشنهاد میشه قبل از نصب کاستوم رام در xda از تاییدیه گرفتن اون رام توسط کاربران با سابقه مطمئن بشید.
                به هر صورت میتونید با دانلود رام اصلی و فلش زدن مشکلاتتون رو برطرف کنید.
                ممنون از پاسختون
                اما من رام اصلی خودشو ریستور کردم و دوباره همه چی برگشت سر جاش
                البته سرچ که زدم متوجه شدم چندنفر دیگه این مشکل رو با این گوشی و اندروید 6 دارن ممکنه اشکال کلا از این باشه و اندروید 6 رو این مدل گوشی این مشکل رو داشته باشه؟

\
                ¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\
                \¸.♥.PERSPOLIS.♥.\
                .\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*

Comment

• سلام. دوستان من یه فولدر شامل تقریبا 500 تا عکس ریختم تو گوشیم. عکسا از 0 تا 500 نام گذاری شدن. ولی موقع باز کردن فولدر وقتی می خوام عکسارو بخونم - عکسای درسیه و روشون نوشته هست و باید به ترتیب باشه - عکسا نه از اول ردیف شدن نه از آخر، یه چیز قر و قاطی شده. مثلا صفحه 2 رو برده کنار صفحات 200 به بعد و بقیه صفحاتم همینجورین.
                  به نظرتون چجوری میتونم اینا و به ترتیب باز کنم تو گوشیم؟ در ضمن چون تعداد عکسا بسیار زیاده نمیشه بگم باشه الان صفحه یک و خوندم برم دو رو پیدا کنم!

Comment

• نوشته اصلي بوسيله Arezoya نمايش پست
                    سلام. دوستان من یه فولدر شامل تقریبا 500 تا عکس ریختم تو گوشیم. عکسا از 0 تا 500 نام گذاری شدن. ولی موقع باز کردن فولدر وقتی می خوام عکسارو بخونم - عکسای درسیه و روشون نوشته هست و باید به ترتیب باشه - عکسا نه از اول ردیف شدن نه از آخر، یه چیز قر و قاطی شده. مثلا صفحه 2 رو برده کنار صفحات 200 به بعد و بقیه صفحاتم همینجورین.
                    به نظرتون چجوری میتونم اینا و به ترتیب باز کنم تو گوشیم؟ در ضمن چون تعداد عکسا بسیار زیاده نمیشه بگم باشه الان صفحه یک و خوندم برم دو رو پیدا کنم!
                    تو اون فولدری که عکسا هستن منو رو باز کنید و گزینه sort یا sort by رو انتخاب کنید اونجا میتونید تعیین کنید عکسا بر اساس چی مرتب بشن .. اینی که شما میخواین Name (a to z میشه. یا بعضی گوشیا شاید فقط Name باشه..
                    اگه تو گالری همچین گزینه ای نداشت با فایل منیجر برید

\
                    ¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\
                    \¸.♥.PERSPOLIS.♥.\
                    .\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*

Comment

• نوشته اصلي بوسيله GAME_OVER نمايش پست
                      تو اون فولدری که عکسا هستن منو رو باز کنید و گزینه sort یا sort by رو انتخاب کنید اونجا میتونید تعیین کنید عکسا بر اساس چی مرتب بشن .. اینی که شما میخواین Name (a to z میشه. یا بعضی گوشیا شاید فقط Name باشه..
                      اگه تو گالری همچین گزینه ای نداشت با فایل منیجر برید
                      سلام ممنون از راهنماییتون. ببخشید چون تو عکسا گزینه sort نداره گوشی من، طبق حرفی که فرمودین رفتم از دانلود منیجر sort کنم که این گزینه رو داشت و name هم داره البته فقط name نوشته، ولی جالبه هر گزینه ای که انتخاب کردم ترتیب عکسا اصلا تکون نخورد! چه بر اساس نیم چه بر اساس تایپ چه بر اساس دیت، روند عکسا همون قبلیه. ینی اول 400 بعد 402 بعد یهویی 10 و همینجوری الا آخر! ینی گوشیم خراب شده؟ من الان عکسای فولدر رو تو سیستم rename کردم می خوام بریزم تو گوشی ببینم این دفه چجوری میشه. ممنون میشم بازم پیشنهادی به ذهنتون رسید بگین لطفا
                      روشی که گفتم رو امتحان کردم ینی از اول رینیم کردم بازم همونجوریه.
                      Last edited by Arezoya; 2019/2/24, 12:52 AM.

Comment

• سلام دوستان
                        یه مشکلی برام پیش اومده خیلی به کمکتون نیاز دارم
                        یه رم 8 گیگی روی گوشیم دارم که چهار ماهی هست بدون مشکل بود اما امروز که نگاه کردم دیدم اصلا بالا نمیاد انگاری اصلا روگوشیم رم ندارم
                        چکار کنم بالا بیاد اطلاعات خیلی مهمی توش دارم تو را خدا راهنماییم کنید

Comment

• سلام. یه ماهه موقع استفاده از هر اپی تو گوشیم اون اپه ارور میده که گوگل پلی سرویس رو آپدیت کن. همه اپای خارجی از کار افتادن با همین ارور. میرم آپدیتش کنم میگه ساین کن تو گوگل اکانت، ساین میکنم اصلا فایده نداره. حتی نمیتونم از پلی استور استفاده کنم. تو بخش ستینگ و اپ برا گوگل پلی استور هم برا من گزینه آپدیت نداره (روشی که تو نت نوشته برا آپدیتش) فقط آنیستال داره. حالا من چیکار کنم؟ چجوری درست کنم اینو؟

Comment

سلام. یه ماهه موقع استفاده از هر اپی تو گوشیم اون اپه ارور میده که گوگل پلی سرویس رو آپدیت کن. همه اپای خارجی از کار افتادن با همین ارور. میرم آپدیتش کنم میگه ساین کن تو گوگل اکانت، ساین میکنم اصلا فایده نداره. حتی نمیتونم از پلی استور استفاده کنم. تو بخش ستینگ و اپ برا گوگل پلی استور هم برا من گزینه آپدیت نداره (روشی که تو نت نوشته برا آپدیتش) فقط آنیستال داره. حالا من چیکار کنم؟ چجوری درست کنم اینو؟
                            یه اسکرین شات بفرمستید ببینم متن ارور و خطاش رو
                            ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

Comment

سلام. یه ماهه موقع استفاده از هر اپی تو گوشیم اون اپه ارور میده که گوگل پلی سرویس رو آپدیت کن. همه اپای خارجی از کار افتادن با همین ارور. میرم آپدیتش کنم میگه ساین کن تو گوگل اکانت، ساین میکنم اصلا فایده نداره. حتی نمیتونم از پلی استور استفاده کنم. تو بخش ستینگ و اپ برا گوگل پلی استور هم برا من گزینه آپدیت نداره (روشی که تو نت نوشته برا آپدیتش) فقط آنیستال داره. حالا من چیکار کنم؟ چجوری درست کنم اینو؟
                              به صورت پیش فرض پس از ساین این گمانم با wifi شروع به بروز رسانی میکنه .حتی تنظیماتش رو می تونید برای بروز رسانی روی never بذارید .خیلی اعصاب خرد کن هست. همش شروع update میکنه (پس از sign in)
                              "شرم تان باد ای خداوندان قدرت، بس کنید! "
                              انسانها،هر چه بیرون شان ساکت تر باشد،فریاد درون شان بلندتر است .

Comment

Working...
                              X