اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

مشاوره برای خریدگوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

مشاوره برای خریدگوشی

سلام،گوشی هوآوی تورنج500-600،چی خوبه؟
    اگه کسی در هرزمینه ای مشکل داشت،ما در خدمتیم..................

نوشته اصلي بوسيله sweetboy نمايش پست
    سلام،گوشی هوآوی تورنج500-600،چی خوبه؟
    سلام دوست عزیز
    اولا بستگی به این داره که شما میخواین این گوشی کدوم نیازای شمارو برطرف کنه(نرم افزاری،دوربین بازی،...)
    ثانیا تو این رنج قیمت هو آوی گوشی های خوبی داره البته درحد رفع نیاز های ساده و روزمره و اینکه موقع خرید گوشی هوآووی دقت زیادی بکنین که تقلبی جای اصل بهتون ندن این اتفاق رخ داده تاحالاکه میگم
    میتونین یه سری به این سایت بزنین و گوشی های هوآوی رو بررسی کنین و از همون سایت یا شهر خودتون تهیه کنین:
    http://www.digikala.com/Search/Categ...hone/PageNo-1/
    امیدوارم سودمن واقع شده باشه
    پروردگارا نمی گویم دستم را بگیر!!!سالهاست گرفته ای رهایم مکن.......

نظر

سلام . پیشنهاد من هواوی هانر 4 سی هستش

نظر

دوست عزیز به نظر منم پیشنهاد آقای LEGEND.MM دادند هم از نظر مشخصاتش و هم ظاهرش عالیه میتونید یه سری به این سایت بزنید و مشخصاتش و قیافه ظاهریشو ببینید
        https://www.gooshishop.com/detail/huawei-honor-4c
        پروردگارا نمی گویم دستم را بگیر!!!سالهاست گرفته ای رهایم مکن.......

نظر

منم پریروز تو پیام خصوصیش پیشنهاد لجند رو دادم. آقا آنر 4 سی مبارکت.
          مهاجرت... تنها راه سعادت و خوشبختی

نظر

هانر 4 سی جزو خوبی های هواوی است که تو بازار هم خوب فروخته
            قیمت و مشخصات huawei honor 4c
            www.BazarMazar.Com

نظر

سلام
              یه گوشی خوب تو مایه های یک ...یک و صد میخوام
              چیزی که برای من مهمه کیفیت و دوام یه گوشیه
              قبلا از یه سری از دوستان راهنمایی گرفتم ولی هربار که میام نظرمو راجع یه گوشی قطعی کنم یه ایرادی ازش میگیرن
              دیگه کلافه و سردرگم شدم

یکی میگه سونی نهههههههههه
              یکی میگه ال جی نههههههههههه
              یکی میگه Z2 نهههههههههه
              یکی میگه G3 نهههههههههههههه

لطفا کمکم کنید ( البته با دلیل رد یا تایید یه گوشی)
              بازمیشه این در،
              صبح میشه این شب،
              صبرداشته باش….

نظر

نوشته اصلي بوسيله soroor_20 نمايش پست
                سلام
                قبلا از یه سری از دوستان راهنمایی گرفتم ولی هربار که میام نظرمو راجع یه گوشی قطعی کنم یه ایرادی ازش میگیرن
                دیگه کلافه و سردرگم شدم

یکی میگه Z2 نهههههههههه

سلام
                به نظر من گوشی سونی و ال جی بهتر از بقیه هستن
                ال جی کیفیت ساختش بالاست
                مخصوصا همین مدلی که نوشتید ، مشخصات خوبی داره :
                مشخصات کلی:یک سیم کارته - قطع سیم کارت: سایز میکرو (12 × 15 میلی‌متر) - وزن : 149 گرم - مناسب عکاسی ، مناسب بازی
                پردازنده:Qualcomm MSM8975AC Snapdragon 801 Chipset - از نوع 32 بیت
                صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی با سایز 5.5 اینچ و رزولوشن 1440 × 2560 دارای تراکم 534 پیکسل بر هر اینچ - قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
                حافظه:حافظه‌ داخلی 32 گیگابایت - مقدار رم 3 گیگابایت - پشتیبانی از کارت حافظه‌ی microSD تا حداکثر ظرفیت 128 گیگابایت
                ارتباطات:پشتیبانی از شبکه 2G ، 3G ، 4G - مجهز به GPRS ، EDGE ، Wi-Fi ، بلوتوث ، NFC ، Infrared ، رادیو ، OTG
                دوربین:13.0 مگاپیکسل - فوکوس اتوماتیک
                صدا:اسپیکر مونو - جک 3.5 میلیمتری صدا
                امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.4 KitKat - پشتیبانی از زبان فارسی و منوی فارسی - امکاناتی نظیر برنامه ویرایش عکس ، سرویس‌های گوگل شامل Google Search, Google Maps, Gmail و YouTube ، قابلیت استفاده از سرویس شبکه‌های اجتماعی ، MMS ، ایمیل ، مرورگر HTML5 ، قابلیت نمایش اسناد مایکروسافت آفیس ، قابلیت نمایش فایل‌های متنی PDF
                سایر مشخصات:باتری از نوع لیتیوم-یون با ظرفیت 3000 میلی‌آمپر ساعت - اقلام همراه گوشی : شارژر ، هندزفری ، باتری ، دفترچه‌ راهنما ، کابل USB

قطعات ال جی درسته کمیابه ولی در تهران مشکلی نباید وجود داشته باشه برای تعمیر

من پای همی‌کوبم ای جان و جهان دستی
                ای جان و جهان برجه از بهر دل مستی
                ای مست مکش محشر بازآی ز شور و شر
                آن دست بر آن دل نه ای کاش دلی هستی
                ترک دل و جان کردم تا بی‌دل و جان گردم
                یک دل چه محل دارد صد دلکده بایستی
                مولانا دیوان شمس

نظر

گوشی هو اوی گوشی خوبی نیست........مثل اچ تی سی

نظر

نوشته اصلي بوسيله محممد آقا نمايش پست
                    گوشی هو اوی گوشی خوبی نیست........مثل اچ تی سی
                    سوال من سوال ابتدای صفحه نیست محمد آقا
                    بازمیشه این در،
                    صبح میشه این شب،
                    صبرداشته باش….

نظر

به نظر من بهترین تایم واسه خرید گوشی زمستان هست چون گلکسی نوت 5 تازه ارائه شده و نسل بعدی گوشی های جدید سونی آیفون ال جی و ... در نمایشگاه بعدی که 11 شهریور هست ارائه میشه و چند ماه هم واسه آمدن به ایران و کاهش تقاضا طول میکشه تا قیمت های گوشی های پرچم دار یه 100 دلاری کم شه.

اگه میخواید افت قیمت خیلی گوشی تون نداشته باشه باید یه گوشی که 1 سال از تاریخ عرضه اش گذشته باشه انتخاب کنید که افت خودش رو کرده باشه. حواستون باشه که شرکت ها معمولا تا 2 سال پشتیبانی نرم افزاری از گوشیشون (آپدیت اندروید یا آی او اس و رفع ایرادات احتمالی) میکنند. پس بهتره گوشی خیلی قدیمی هم نخرید که ضرر نکرده باشین.

گوشی های پرچم دار واسه خرید زمستانتون به نظرم میتونه اینا باشه.

سونی z3 تک سیم
                      ال جی جی 4
                      سامسونگ s6
                      آیفون 5
                      اچ تی سی ام 9
                      دوستان دانشجوی دانشگاه های دولتی میتونید برای راهنمایی درباره دانلود مقاله فارسی از سیویلیکا از من کمک بگیرید و پیام بدید.

خوشحال میشیم که به ما به خاطر محدودیت هایی که وجود داره در بخش مقالات فارسی کمک کنید.

نظر

سلام
                        اگر بخواید کلی در نظر بگیرید همه مارکها و مدل های توی این رنج قیمت خوب هستن. هم ال جی خوبه. هم سامسونگ. وهم هواووی.
                        ولی ببینید چی از گوشی میخواید.
                        اگر نظر منو بخواید من توی گوشی خیلی سیستمش برام مهم نیست. چون تفاوت جزئی توی اعداد سیستمیشون خیلی به چشم ادم نمیاد! ولی دوربین خیلی برام مهمه! دوربین جلو گوشی باید بالا باشه (سلفی جزئی از زندگی ادم شده :دی) پس روی گوشی هایی که دوربین جلو خوبی دارن تمرگز میکنم که سامسونگ میمونه و هواووی.
                        سامسونگ مدل هایی داره که دوربین جلوشون 5ه .. مثل galaxy A7, A5 و مدل های مشابه.
                        یکی هم هواووی که هم سیستم خوبی دارن و هم دوربین خوب! که واقعا جاش رو توی بازار باز کرده! ولی خب خیلی ها مارک دوست دارن! وشاید از کار کردن با گوشی های هواووی خوششون نیاد!
                        ولی این رو بدونید با یک هزینه مشخص در هواووی سیستم بهتری رو میشه خرید! ولی این هم هست که شما یک باز میخواید هزینه کنید و شاید بهتر باشه یک گوشی مارک بگیرید!
                        من خودم هواووی دارم فوق العاده راضی هستم. گوشی های هواووی وقتی مدل جدیدترشون میاد به شدت قیمتشون کم میشه. یعنی شما میتونید یکی دو مدل اخر هواووی مثل p7 ویا p8lite رو با قیمت خیلی خوبی بگیرید.

نظر

نوشته اصلي بوسيله soroor_20 نمايش پست
                          سلام
                          دیگه کلافه و سردرگم شدم

یکی میگه Z2 نهههههههههه

هنوز نخریدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ داداش منم 2 ماهه می خواد گوشی بخره اینقدر رفته نظرات مردمو پرسیده گیج شده! حالا مونده چیکار کنه.
                          بهت 1 بار گفتم جی3 طراحی و مشخصاتش خوبه اما باطریش زود خالی میشه. کمتر از 1 روز کاری!
                          زد2 همه چیزش عالیه اما طراحیشو هر کسی نمی پسنده.

نظر

نوشته اصلي بوسيله n!hat نمايش پست
                            به نظر من بهترین تایم واسه خرید گوشی زمستان هست چون گلکسی نوت 5 تازه ارائه شده و نسل بعدی گوشی های جدید سونی آیفون ال جی و ... در نمایشگاه بعدی که 11 شهریور هست ارائه میشه و چند ماه هم واسه آمدن به ایران و کاهش تقاضا طول میکشه تا قیمت های گوشی های پرچم دار یه 100 دلاری کم شه.

اگه میخواید افت قیمت خیلی گوشی تون نداشته باشه باید یه گوشی که 1 سال از تاریخ عرضه اش گذشته باشه انتخاب کنید که افت خودش رو کرده باشه. حواستون باشه که شرکت ها معمولا تا 2 سال پشتیبانی نرم افزاری از گوشیشون (آپدیت اندروید یا آی او اس و رفع ایرادات احتمالی) میکنند. پس بهتره گوشی خیلی قدیمی هم نخرید که ضرر نکرده باشین.

گوشی های پرچم دار واسه خرید زمستانتون به نظرم میتونه اینا باشه.

سونی z3 تک سیم
                            ال جی جی 4
                            سامسونگ s6
                            آیفون 5
                            اچ تی سی ام 9
                            یشه. زد3 افت قیمت پیدا می کنه. بقیه برندها هم همینطور. ولی اگر همین الآن می خوای بخری زد2 و جی3 و اس5 اینا قیمتاشون خوب شده. البته منظور دوستمون فکر کنم آیفون 5s یا 6 هستش.
                            منم با نظر ایشون کاملا موافقم. شهریور سونی زد5 رو معرفی می کنه، تا برسه ایران زمستون م

نظر

نوشته اصلي بوسيله Major Geologist نمايش پست
                              هنوز نخریدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ داداش منم 2 ماهه می خواد گوشی بخره اینقدر رفته نظرات مردمو پرسیده گیج شده! حالا مونده چیکار کنه.
                              بهت 1 بار گفتم جی3 طراحی و مشخصاتش خوبه اما باطریش زود خالی میشه. کمتر از 1 روز کاری!
                              زد2 همه چیزش عالیه اما طراحیشو هر کسی نمی پسنده.
                              نه نخریدم
                              مرسی
                              چیکار کنم دودلم میکنن
                              درضمن دوتا گوشی میخوایم...واس دونفر
                              بازمیشه این در،
                              صبح میشه این شب،
                              صبرداشته باش….

نظر

Working...
                              X