اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

هر کی ایرانسل داره بیاد تو........

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

هر کی ایرانسل داره بیاد تو........

سلام

این تایپک رو زدم تا هر کدوم از بچه ها که برای خط ایرانسلش مشکلی پیش اومد براش رفع کنم.....لازم به توضیح است که من خودم کارمند ایرانسلم وبه تمام فوت وفن های ایرانسل واردم(البته دارم کار همکارامو تو ایران کساد می کنم ولی کمک کردن به شما واجب تره چون هزینش یه خورده نسبت به کاری که انجام می دهند بالاست )
    به قدر دانش خود در این زمانه دانستم که استراحت دنیا به قدر نادانیست

سلام دوست من 7 ماهی هست که خط ایرانسل دارم اویل مشکحلی نداشت راحت باهاش تو اینترنت میرفتم ولی مدتی هست یا سرعتش خیلی پایینه یا پیغام میده ارتباط توسط شبکه قطع شد چندبارم با 140 تماس گرفتم ولی فرقی نکرده باتشکر

نظر

دوست عزیز اگه واست ممکنه ترفندهایی که میشه با خط ایرانسل داشت رو به ما یا بده
      ازت ممنونم که این تاپیک رو باز کردی تا به همه کمک کنی
      گر می نخوری طعنه مزن مستان را . بنیاد مکن تو حیله و دستان را
      تو غره بدان مشو که
      می می نخوری . صد لقمه خوری که می غلام است آنرا

ماییم و می و مطرب و این کنج خراب .جان و دل و جام و جامه در رهن شراب
      فارغ ز امید رحمت و بیم عذاب . آزاد ز خاک و باد و از آتش و آب

نظر

نوشته اصلي بوسيله mosiii نمايش پست
        سلام دوست من 7 ماهی هست که خط ایرانسل دارم اویل مشکحلی نداشت راحت باهاش تو اینترنت میرفتم ولی مدتی هست یا سرعتش خیلی پایینه یا پیغام میده ارتباط توسط شبکه قطع شد چندبارم با 140 تماس گرفتم ولی فرقی نکرده باتشکر
        سلام
        مشکل شما هیچ ارتباطی به خط ایرانسلتون نداره بلکه مشکل شما از شبکه هستش.ممکنه این مشکل بعد مدتی ازبین بره حالا این بستگی داره که متخصصان ایرانسل چه مقدار برای تعمیر شبکه وقت بگذارند

نظر

نوشته اصلي بوسيله ashima نمايش پست
          دوست عزیز اگه واست ممکنه ترفندهایی که میشه با خط ایرانسل داشت رو به ما یا بده
          ازت ممنونم که این تاپیک رو باز کردی تا به همه کمک کنی
          ترفند های ایرانسل خیلی زیادن ،باید یه مدتی صبر کنید تا من بتونم حداکثر ترفند های ممکن رو به شما یاد بدم.

نظر

خیلی ممنون از لطفت دوست عزیز
            به عنوان یه پیشنهاد از من قبول کن اگه میشه روزی یک یا دوتا از ترفندهاشو بذار تا بچه استفاده کنن و نظرات خودشون رو بگن و بتونیم یه گفتگوی دقیق هم روی این مسائل داشته باشیم
            با تشکر از لطفت
            گر می نخوری طعنه مزن مستان را . بنیاد مکن تو حیله و دستان را
            تو غره بدان مشو که
            می می نخوری . صد لقمه خوری که می غلام است آنرا

ماییم و می و مطرب و این کنج خراب .جان و دل و جام و جامه در رهن شراب
            فارغ ز امید رحمت و بیم عذاب . آزاد ز خاک و باد و از آتش و آب

نظر

يه سوال نمي دونم به موبايل مربوطه يا كامپيوتر

چطور ميشه با ايرانسل به اينترنت متصل شد از طريق كامپيوترا نه از طريق موبايل؟؟؟
              دوست دارم با كسايي هم صحبت باشم كه قد شعورشون كمي بلندتر باشه

متاسفم كه نه من؛ شما،افكار،رفتار و دنيايتان را مي فهمم و نه شما؛ من،افكار،رفتار و دنيايم را...

غم قفس به کنار آنچه عقاب را پیر می کند؛پرواز زاغ های بی سر و پا و بی مقدار است(ناصر حجازی)

گاهی آدم تاسف می خوره از اینکه مجبوره بعضی از موجودات زنده اطرافش رو آدم صدا کنه!!!

نظر

نوشته اصلي بوسيله ashima نمايش پست
                خیلی ممنون از لطفت دوست عزیز
                به عنوان یه پیشنهاد از من قبول کن اگه میشه روزی یک یا دوتا از ترفندهاشو بذار تا بچه استفاده کنن و نظرات خودشون رو بگن و بتونیم یه گفتگوی دقیق هم روی این مسائل داشته باشیم
                با تشکر از لطفت
                ازاین به بعد روزی دو تا تر فند می ذارم ممکنه بعضی برای شما تکراری باشه .......

1)برای انتقال شارژ ایرانسل بین سیم کارت ها دستورالعمل زیر را انجام دهید
                با گوشی که می خواهید شارژ از آن کم شود . به شماره 111۲ یک SMS حاوی متن زیر ارسال کنید !
                مقدار شارژی که می خواهید منتقل شود به ریال : شماره ای که می خواهید شارژ به آن منتقل شود

2)همگی شما احتمالأ سریال امام علی (ع) که چند سال پیش از سیما پخش میشد را به یاد دارید. موزیک به یاد ماندنی این سریال پس از گذشت ها مدتها همچنان در خاطره ها باقی مانده است. حالا که شما نیز از سیم کارتهای دائمی یا اعتباری ایرانسل استفاده میکنید با استفاده از یک ترفند مخفی و ساده می تونید موزیک این سریال را بشنوید.جالب اینکه این کار کاملأ رایگان است و با استفاده از قابلیت دایورت میتوانید کاری کنید هر کس با شما تماس گرفت این آهنگ را بشنود!

برای اینکار:
                توسط گوشی خود که سیم کارت ایرانسل در آن قرار دارد ، شماره 159 را شماره گیری نمایید.
                همان طور که ذکر شد هر چقدر بخواهید میتوانید این موزیک را گوش کنید ، و همچنین شماره خود را بر روی این شماره دایورت کنید.
                (با استفاده از این طرح و توسعه آن میتوان کارهای پیشرفته تری نیز صورت داد ، به عنوان مثال میتوان یک رادیوی رایگان راه اندازی کرد که به جای پخش تنها یک آهنگ ، موزیک های مختلفی را پخش کند و استفاده کنندگان این نوع سیم کارتها از یک رادیوی موزیک رایگان نیز بهره خواهند برد)

این ها رو داشته باشید تا بعد.......
                ویرایش شده توسط mehrshad67; 2008/8/11, 09:45 AM.

نظر

[quote=afshin_ss;327280]يه سوال نمي دونم به موبايل مربوطه يا كامپيوتر

چطور ميشه با ايرانسل به اينترنت متصل شد از طريق كامپيوترا نه از طريق موبايل؟؟؟[/quote

اول باید تنظیمات GPRSرو تنظیم کنید.برایاین کار "ستاره140ستاره3ستاره6مربع" رو بگیرید بعدش از طرف ایرانسل پیامکی می آد که شما رو برای تنظیمات وب کمک می کنند.

نظر

این انتقال شارژ مربوط به سیم کارتهای اعتباریه ؟
                    اگر کسی می گوید برای تو میمیرد دروغ می گوید!
                    حقیقت را کسی می گوید که برای تو زندگی میکند

نظر

نوشته اصلي بوسيله Ariyaee_0098 نمايش پست
                      این انتقال شارژ مربوط به سیم کارتهای اعتباریه ؟
                      آره ،نحوه صحيح شار‍‍‍ژ اينه:

093شماره مورد نظر:000000(شش تا صفر):مبلغ مورد نظر(از 500تومان بيش تر نمي شود هر بار شارژ كرد حتما بايد به ريال نوشته شود)
                      اكثر وقت ها صبح بهتره اين كارو انجام بديد

نظر

درود:
                        استاد این جریان هک ایرانسل چیه اینقدر شار÷ رایگان و...
                        با سپاس تاپیک خوبی ایجاد کردید
                        پایان فعالیت

نظر

سلام .

ممنون از این تاپیک.

من عضو طرح تخفیف 10% شدم و الان 2 ماه هرچقد در خواست طرح آبی یا قرمز می دم عضو نمی شم ! الانم که میگه مهلتش تمومه .
                          من ماهی 80 تومن کار می کنم !

نظر

سلام من سيم كارتم دائمي است و ماكزيمم اعتبارم 25 تومان بوده كه من بيشتر از اون مصرف كردم و الان خطم يه طرفه شده، هيچ راهي براي وصل شدن خطم بدون پرداخت اين هزينه نمي شناسين؟؟؟

نظر

نوشته اصلي بوسيله gordafarin نمايش پست
                              درود:
                              استاد این جریان هک ایرانسل چیه اینقدر شار÷ رایگان و...
                              با سپاس تاپیک خوبی ایجاد کردید
                              شارژ رایگان نیست اون
                              از هکم خبری نیست
                              دقت کنین این همون شارژ الکترونیکیه
                              طرف احساس زرنگی میکنه
                              شماره ای که برای فرستادن شارژ شما به اونه رو میذاره به عنوان یه کد خاص که به شما شارژ میدهدر خالی که در واقع اون داره از شارژ شما به حساب خودش میریزه

نظر

Working...
                              X