اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

[فصلنامه هنر و معماری نقشینه] - ارتبــاط با ما

Collapse
این یک تاپیک مهم است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

نوشته اصلي بوسيله اوژنی دزیره نمايش پست
    من خوب می نویسم خوب تحلیل می کنم خوب دقت می کنم و هنر را با قلبم احساس می کنم.تمایل به همکاری دارم.
    سلام دوست عزیز
    تشکر از اعلام حضورتون
    در استانه ی شماره جدید مجددا فراخوان داده می شود و میتوانید نوع فعالیت و علاقمندی خودتون رو بفرمایید تا پس از بررسی هماهنگی لازم بعمل اید .
    با ســــــپاس

نظر

سلام
      اعلام همکاری برای اعضای جدید امکان نداره؟؟؟؟؟!!!!!!!

نظر

سلام.بسم الله منم هستم.

نظر

نوشته اصلي بوسيله پردیس ایرانی نمايش پست
          سلام
          اعلام همکاری برای اعضای جدید امکان نداره؟؟؟؟؟!!!!!!!
          نوشته اصلي بوسيله اوژنی دزیره نمايش پست
          سلام.بسم الله منم هستم.
          با تقدیم سلام حضور دوستان ِ خوبم
          از حسن توجه و اعلام همکاری شما بی نهایت سپاسگزارم و مسلما همکاری با دوستان عزیزی چون شما مایه ی افتخار ما خواهد بود.
          اما از طرفی طبق تجربیاتی که در سه شماره ی قبل داشتیم، دوستان ِ تازه وارد فقط اعلام آمادگی میکردند، و بعد از اینکه روی تک تک اعضا برنامه ریزی می شد ، و موقع ِ انجام کارها می رسید، دیگه حضور نداشتند!
          هر چند که اساس ِ سازمان نشریه طوری پایه ریزی شده که با حضور یا غیاب چند نفر خللی در حرکت ما وارد نمیشه ، ولی خب این رفتار غیرحرفه ای باعث شد که در پذیرش اعضاء سخت گیری ِ بیشتری به عمل بیاد؛ و بزودی برای دوستانی که اعلام همکاری کردند ، فرم های تکمیل رزومه و تعهدنامه ارسال میشه که بعد از تکمیل اونها عضویتشون تائید میشه (حتی کسانی که در شماره های پیش فعالیت داشتن).
          این توضیحات رو نه فقط برای شما عزیزان، بلکه برای همه ی دوستانی که (چه تازه وارد و چه قدیمی ) میخوان به تازگی به نقشینه بپیوندند ، دادم که به نوعی حرفی ناگفته باقی نمونه.

و مشخصا برای شما دو عزیز، بعد از مطالعه ی کامل متن تاپیک ِ اعلام همکاری، اگر شرایط عضویت رو میتونید انجام بدید ، طبق علاقه و توانایی هاتون، گروه هایی رو که مایل به همکاری هستید به ترتیب اولویت انتخاب کنید.
          شرایط عضویت :
          A. حداقلِ فعالیت در یکی از تالارهای هــنر یا معمـــاری
          با توجه به اینکه موضوع نشریه، هنر و معماری است و عمده ی فعالیت های تالارهای هنر و معماری در راستای محتویات نشریه هست، لذا برای هماهنگی و همکاری بیشتر و افزایش حس تعهد، و آشنایی اعضا با این حوزه ها، اعضای نشریه باید حداقل در یکی از این تالارها فعالیت داشته باشند . نوع، میزان و نحوه ی فعالیت به روحیات و توانایی های ایشان بستگی خواهد داشت.
          تبصره : آیتم
          A برای مدیران سایر تالارها، اختیاری است.

B. داشتن تخصص و تجربه جذب اعضاء جدید جهت همکاری در هر بخش ، مستلزم داشتن حداقل ِ تجربه و تخصص در حوزه ای است که در آن قصد همکاری با نشریه رو دارند.

C.
          تکمیل فرم تعهد نامه
          در این گونه فعالیت ها، مهمترین آیتم برای هر شخص داشتن امانتداری، حس تعهد و مسئولیت پذیری نسبت به نشریه و مسئولیت های محوله است. این تعهد ، از آغاز تا پایان نشر و تولید یک شمارگان معتبر خواهد بود. این فرم، بعد از اعلام آمادگی اعضای محترم در تاپیک و تائید اولیه ی عضویت آنان به صورت پیام خصوصی، در اختیار دوستان قرار می گیرد.
          اطلاعیه 02 -اعلام همکاری با فصلنامه هــنر و معمــاری نقشینه در تولید شمارگان چهارم - پائیز 1393

.
          .
          .

با آرزوی موفقیت و تندرستی شما خوبان ..

هَلْ جَزَاء الْإِحْسَانِ إِلَّا الْإِحْسَانُ ؟!

نظر

سلام
            بنده هم هستم

نظر

نوشته اصلي بوسيله مرید دکتر گلابچی نمايش پست
              سلام
              بنده هم هستم
              با سلام
              از حسن توجه و اعلام همکاری شما سپاسگزارم.
              پیشنهاد میدم که این پست رو مطالعه بفرمائید : #19
              همچنین اسامی ِ اعضا در نشریه، به صورت اسامی حقیقی اعضا خواهد بود.
              اگر شرایط پست شماره 19 و همچنین شرط حقیقی بودن اسامی اعضا رو می پذیرید، در تاپیک مربوطه اعلام همکاری کنید که پیشنهادتون در اولین فرصت بررسی بشه .
              موفق باشید .

هَلْ جَزَاء الْإِحْسَانِ إِلَّا الْإِحْسَانُ ؟!

نظر

Working...
              X