اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

بشتابید بشتابید اگه میخواهید در جشنهای ماه شعبان شرکت کنید

Collapse
X
 
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
Clear All
new posts

  بشتابید بشتابید اگه میخواهید در جشنهای ماه شعبان شرکت کنید

  پیامبر فرمودنند:رجب ماه خدا وشعبان ماه من ورمضان ماه امت من است
  با سلام خدمت دوستان عزیز وگلم:

  همین طور که مستحضرید امروز روز اول ماه شعبانه..حلول این ماه عزیز و پر برکت رو به تمام دوستای خوبم تبریک وتهنیت میگم


  به همین خاطر ما درصدد آنیم که در ایام ماه شعبان که پر از خیر وبرکت وایام شادی هستن به جشن وسرور بپردازیم
  ماه شعبان بحمدالله میزبان ولادت امام حسین حضرت ابلفضل العباس .حضرت علی بن الحسین امام سجاد .حضرت علی اکبر ومنجی عالم بشریت اروحناه فدا حضرت حجت بن الحسن العسکری مهدی صاحب زمان..
  ما در ولادت هر کدوم از این بزرگوارن در همان شب ولادت وروز ولادت مراسم داریم در این تایپیک مراسم از این قرار است که مختصری از زندگی این عزیزان مینویسم وبه جشن وتبریک گفتن ودیگر اموری که دوستان خودشان عهده دار آن میشن که کلا در این ایام به ما خوش بگذره..دوستان باید نهایت مشارکتو بکنند .سوال مطرح کنند .لطیفه بگند ..
  خوب من ایام ولادت ومراسمو برادوسنان مینویسم که ازاین قرارند:
  1.سه شنبه شب 2شعبان شب ولادت امام حسین علیه السلام ..زمان21/3/92تا عصرروز بعد قبل از اذان مغرب
  2.چهارشنبه شب 3شعبان ولادت علمدار کربلا حضرت ابلفضل العباس..زمان 22/3/92 تاعصر روز بعد قبل از اذان مغرب
  3.پنجشنبه شب 4شعبان ولادت امام سجاد ...زمان 23/3/92تاعصر روز بعد قبل از اذا
  ن مغرب
  4.چهارشنبه شب 10شعبان ولادت حضرت علی اکبر .زمان 30/3/92تا عصر روز بعد قبل از اذان مغرب
  5.یکشنبه شب 14شعبان ولادت حضرت حجت بن الحسن امام زمان..زمان 2/4/92 تاعصر روز بعد قبل از اذان مغرب

  امیدوارم دوستان نهایت مشارکت را داشته باشند وبه بقیه اطلاع بدهند ..واین بزرگوران رو از خودمون راضی نگه داریم...

  خواهشا دوستان تا روز مقرر در این تایپیک چیزی ننویسند ..وفقط تا آن روز اطلاع رسانی کنند ..

  با تشکر...


  ویرایش شده توسط **آگاهدخت**; 2014/5/30, 11:36 AM.  از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش،


  تیتر اول روزنامه امروز ، کاغذ باطله فرداست
  #2


  توصیه های مهم آیت الله العظمی وحید خراسانی -مد ظله - به مناسبت ما ههای شعبان ورمضان  بسم الله الرحمن الرحیم
  الحمدلله رب العالمین وصلی الله علی سیدنا محمد وآله الطاهرین سیما بقیة الله في الأرضین واللعن علی أعدائهم إلی یوم الدین.

  پیشآمد تعطیل درس است و ایام شعبان و رمضان در پیش. باید فرد فرد شما امروز خودتان را آماده کنید، چون مسئولیت بسیار سنگین ، روز حسرت، ندامت در پیش ، سرمایه ی گرانمایه ای که قابل تقدیر نیست در حال زوال ، بهترین بهره باید معین بشود امروز، و بالاترین مقام باید تحصیل بشود؛ منتها راه را باید از اولات امر گرفت .

  این روایت بهت انگیز است برای اهل فقه و رجال و حدیث : عمر بن یزید و ابراهیم بن هاشم، این هر دو، از ابن ابی عمیر- از اصحاب اجماع- روایت می کنند. سند در کمال اعتبار ، رجال موثق . سند مشتمل بر من اجمعت العصابة علی تصحیح ما یصح عنهم، از ابی حمزه ثمالی، عن ابی جعفر علیه السلام.
  مضمون حدیث که هر فقیه متبحری را متحیر می کند، این است: عالمٌ ینتفع بعلمه أفضل من عبادة سبعین ألف عابد. هفتاد هزار عابد که عبادتشان مقبول خداست، همه در کفّه میزان فردا مرجوح است ولی آن عالمی که از علم او بهره ای برده بشود او راجح.
  این چه فرصتی است که از دست می رود، آن هم در همچو زمانی ؟ با مسئولیت سنگین حفظ ایتام اهل بیت از شبهات، از آن که لغزشهای مادی، شبهات اعتقادی، آنها را بیگانه کنند، صیانت این ایتام در همچو زمان بر کسانی که دوره سال تفقه کردند، آیا چه ایجاب می کند؟

  این نصّ سنت مسلّم. کتاب خدا شروع می شود:

  الم ، ذَلِكَ الْكِتَابُ لَا رَيْبَ فِيهِ هُدًى لِلْمُتَّقِينَ ، امام وقتی تفسیر می کند، می فرماید: الم، از حروفی است که ترکیبش و تحقق آن اسم اعظم که بر همه مخفی است، با ماست . آیه از همچو جمله ای شروع می شود. بعد عظمت کتاب را به اسم اشاره بعید، ذَلِكَ الْكِتَابُ لَا رَيْبَ فِيهِ ، بهره ی این کتاب را مختص می کند به یک طبقه؛ از افق قلوب عامه ، مسلوب، همه محروم، الا این طائفه : هُدًى لِلْمُتَّقِينَ ، اینها کیانند؟ الَّذِينَ يُؤْمِنُونَ بِالْغَيْبِ وَيُقِيمُونَ الصَّلَاةَ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ يُنْفِقُونَ.

  کیفیت کلام خدا ، نظم و ترتیب، برای اهل تفسیر و تأویل این است: اول ایمان به غیب، دوم اقامه صلاة ، سوم چیست؟ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ يُنْفِقُونَ، أی...- این بیان امام است - أی ومما علّمناهم یبثّون .

  این وظیفه ی فرد فرد شماست؛ از فرصت این عُطله استفاده کنید: تحکیم عقاید ، تهذیب اخلاق، تعلیم احکام ، این سه را منتشر کنید ، حداکثر استفاده را برای روز حسرت کبری ببرید ؛ آبرویی نزد خدا در این ایام تحصیل کنید .

  راه چیست؟ چه باید بکنید؟ نَفَس من و تو کارگر نیست. زمان زمانی است که قابل وصف نیست. در همچو زمان کمک باید گرفت .

  راه کمک چیست؟
  إني تارک فیکم الثقلین: کتاب الله وعترتي، لن یفترقا حتی یردا علي الحوض لن تضلوا ما إن تمسکتم بهما أبدا .
  تمسک کنید به قرآن، به امام زمان که روح قرآن است، و هر جا که رفتید، اول به مردم سفارش کنید: قرآن هر روزه بخوانند ، ترک نکنند؛ چون بدون این بهار، بذر هدایت و تعلیم هرگز به ثمر نمی رسد. قرآن بهار دلهاست؛ زنده می کند قلب شما و قلب مستمعین شما را. بعد این نسیم بهاری ، آن آیه محکمه ، این فریضه عادله، آن سنت قائمه ، در قلوب می نشیند و به ثمر می رسد.

  دو کلمه باید هدف باشد لیس الا : یکی خدا ؛ یکی راه خدا . جزء خدا و جزء صراط خدا، باید قلم بر همه و هر چه و هر که کشید. فقط خدا ، امام زمان. اوست من منه الوجود؛ دوم کسی است که به الوجود. و غیر از این "ب" و "من"، این ابتداء و این ما یبتدئ به، ابدا هیچکس کاره ای نیست، هیچ چیزی مطرح نیست.

  به خدا مردم را آشنا کنید، راه هم: آیات خدا را به مردم بخوانید. سَنُرِيهِمْ آَيَاتِنَا فِي الْآَفَاقِ وَفِي أَنْفُسِهِمْ حَتَّى يَتَبَيَّنَ . افسوس که ما قرآن را نفهیدیم . راه تبلیغ و هدایت این است. آیات خدا را در آفاق ، در انفس بر مردم بخوانید ، حجب زائل می شود، فطرتها بیدار می شود. وَفِي أَنْفُسِكُمْ أَفَلَا تُبْصِرُونَ . فَلْيَنْظُرِ الْإِنْسَانُ مِمَّ خُلِقَ ،خُلِقَ مِنْ مَاءٍ دَافِقٍ، يَخْرُجُ مِنْ بَيْنِ الصُّلْبِ وَالتَّرَائِبِ . نظر در آیات سماوات و ارض ، نفوس، قلب ها را به مبدأ آشنا می کند.

  ادامه دارد..........
  بسم الله الرحمن الرحيم

  وَالْعَصْرِ (1) إِنَّ الْإِنسَانَ لَفِي خُسْرٍ (2) إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ (3)
  ___________________________
  مــا، اهل ولایــت هستیم
  و همه چیـزمان؛ در گـرو ِهمیـن
  اهلیت است.

  «شهید سیّد مرتضی آوینی»
  __________________________

  حسبی الله و نعم الوکیل نعم المولی ونعم نصیر  نظر


   #3


   راه امام زمان این است که او را به مردم بشناسانید. طریق شناساندن او چیست؟ این جاست که کُمیت ها لنگ می شود. طریق به او چیست؟ چون به خدا جزء به او محال است رسیدن . أنتم السبیل الأعظم والصراط الأقوم. راه این است: زیارات را بخوانید، بفهمید، به مردم بفهمانید که او کیست. غوغایی است! چند کلمه از این زیارت...، متن را ما می خوانیم تا مگر خدا نور معرفت او را بر دلها اشراق کند.

   السلام عليك يا خليفة الله . هر چه هست در این جمله است. وقتی هم ظهور می کند ابری بالای سر اوست، جبرئیل ندا می کند: هذا خلیفة الله فاتبعوه . خلیفه الله است، یعنی چه؟ الله . الف الله را بردار می شود لله . لام لله را بردار ، می شود له . لام دوم را بردار می شود هو . قل هو الله أحد . اول هو ، آخر هو . قل ...، سوره را بببین . این سوره که محبوب امیرالمؤمنین بود، سرّش این است. قل هو، اول چیست؟ ها. الله ختم می شود به چی؟ به ها. ، یا هو، یا من لا هو الا هو ، یا من لا یعلم ما هو الا هو. کسی که خلیفه و مستخلف عنه یک همچو مقامی است، آیا قابل وصف است؟ این اول .

   دوم:وخلیفة آبائه المهدیین ، تمام آنچه همه داشته اند، همه – مطلقا- در وجود او جمع است.

   بعد می رسد: السلام عليك يا باب الله الذي لا يؤتى الا من قبله . لا يؤتى ، راهی به خدا نیست الا از این راه .
   السلام عليك يا سبيل الله ، سبیل الله است اما چه سبیلی؟ الذي من سلك غيره هلك . استثنا هم دیگر در کار نیست؛ انحصارِ مطلق است.


   السلام عليك يا نور الله الذي لا يطفى. در تمام قرآن یک سوره نور است. در آن سوره یک آیه ی نور است ، آن نوری که در آن آیه نور است، حجة بن الحسن صاحب الزمان است. السلام عليك يا نور الله الذي لا يطفى ، خاموش شدنی نیست.

   السلام عليك يا حجة الله التي لا تخفى ، السلام عليك يا حجة الله على من في الأرض ومن فی السماء. کسی نیست که زیر این پرچم نباشد از حمله عرش تا اسفل سافلین.

   السلام عليك سلام... ، اصلا شرح هر کلمه ای غوغایی است منتها ما فقط به اشاره می گذریم . السلام عليك ، اما چه سلامی ، سلام کسی که تو را شناخته. به چه شناخته؟ سلام من عرفك بما عرّفك به الله ، به آنچه خدا به آن تعریف کرده، تو را شناخته اما قید دارد - نه مطلق است- و آن قیدش برای اهلش بهت انگیز است. ببعض نعوتک ، یعنی چه؟ یعنی تو آن قدر فوق عقول هستی که آنچه هم خدا درباره تو فرموده، بعضی از نعوت توست . ما شناختیم او را؟ این ها را بفهمید. کلمه ای که برای ما نیست این جمله است: نعوتی که تو اهل آن نعوتی بلکه فوق آن نعوتی ، یعنی چه ؟ یعنی آنچه هم خدا گفته درباره تو، همه دون مقام توست .

   ای ولی عصر! ما را ببخش که نه تو را شناختیم ، نه شناساندیم ، عمری گذشت و نفهمیدیم.

   ختم کلام اینجاست: وانك... وانك خازن كل علم . در قرآن تدبر کن: وَمَا أُوتِيتُمْ مِنَ الْعِلْمِ إِلَّا قَلِيلًا؛ تمام علوم اولین و آخرین همه به قلّت طرح شده ، حالا او چه کسی است که خازن کل علم است؛ هیچ علمی نیست الا این که در مخزن وجود اوست.
   وفاتق كل رتق ، ومحقق كل حق. این کلمه ای است که دیگر شریک ندارد ، از اولین تا آخرین ، همه محقق اند اما محقق بعض الحق ؛ مبطل اند اما مبطل بعض الباطل. تنها کسی که طبیعی حق را در عالم محقق خواهد کرد، اوست. کلی منحصر به فردی که طبیعت باطل را به کلی زوال خواهد داد، اوست . محقق كل حق ، مبطل كل باطل. هنگامی که آمد به دنیا ، این کلمه را خودش گفت: وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا.


   ان شاءالله در این ایام تعطیل، در مدارس، در مجالس، نام او را احیاء کنید، باشد که گوشه چشمی به من و تو بکند، اگر یک نگاه کند عالمی را منقلب می کند.

   علامه حلّی، فحل الفحول، کسی که یک مجلس او این مملکت را منقلب کرد. سلطان محمد خدابنده غضب کرد بر زنش ، سه طلاقه اش کرد، بعد پشیمان شد ، علمای چهار مذهب را جمع کرد ، همه گفتند: ممکن نیست رجوع الا به محلّلی ، یکی گفت به او که ای سلطان! عالمی هست در حلّه ، او از عهده ی همه اینها بر خواهد آمد ، مگر او مشکلت را حل کند . فرستاد، علامه را آوردند. فحول چهار مذهب را در مجلس جمع کرد. علم این است. کو آن کمالات؟! وارد شد، کفشهایش را برداشت، رفت یکسر پهلوی سلطان نشست. بعد شروع کرد به بحث.- چون وقت نیست، نتیجه را می گویم- علمای چهار مذهب را بیچاره کرد؛ کاری کرد که سلطان محمد خدابنده در همان مجلس تصمیم گرفت و دستور داد که تمام نمازها در سرتاسر مملکت ، خطبه ی به اسم خلفا، محو، به اسم امیرالمؤمنین، اثبات.
   بعد رفت به کربلا. در راه تنها بود. سواره بود. همچنان که می رفت، دید یکی کنارش پیاده راه می رود . علامه در تفکر بود همیشه ، إما فکر ، إما کتابت ، إما درس. بعد که دید که این مرد کنار اوست ، برای حسن صحبت، باب مکالمه را باز کرد. لب که گشود ، علامه دید این مردِ عادی نیست. یک مسئله طرح کرد ، جواب داد ؛ مشکل دومش را طرح داد جواب داد؛ مشکلاتی که خودش درمانده بود با آن قدرت، یکی بعد از دیگری گره را باز کرد؛ مبهوت شد، تازیانه از دستش افتاد . گفت: یک مشکل دیگر دارم ، آن مشکل این است : آیا می شود در این زمان کسی "قلب عالم امکان"، امام زمان را ببیند؟ این مشکل من را هم مثل بقیه مشکلات حل کن. خم شد تازیانه را برداشت، داد به دست علامه، فرمود: چه جور نمی بیند که تازیانه را از دست او می گیرد؟ اگر کار کنید اینجور مورد عنایت می شوید.   اللهم کن لوليک الحجة بن الحسن صلواتک علیه وعلی آبائه، في هذه الساعة وفي کل ساعة وليا وحافظا وقائدا وناصرا ودليلا وعينا حتی تسکنه أرضک طوعا وتمتعه فيها طويلا.
   اللهم لا تفرّق بیننا وبینه أبدا

   بسم الله الرحمن الرحيم

   وَالْعَصْرِ (1) إِنَّ الْإِنسَانَ لَفِي خُسْرٍ (2) إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ (3)
   ___________________________
   مــا، اهل ولایــت هستیم
   و همه چیـزمان؛ در گـرو ِهمیـن
   اهلیت است.

   «شهید سیّد مرتضی آوینی»
   __________________________

   حسبی الله و نعم الوکیل نعم المولی ونعم نصیر   نظر


    #4
    سلام شاکر جان
    خدا خیرت بده عزیز
    من آماده ام تا برای ولادت حضرت عباس (ع) عهده دار مسئولیت بشم
    هر امری،کاری ، پیشنهادی و هر کمکی که می تونم بکنم رو بهم بگید.
    منم برنامه هایی دارم که با شما در میون می ذارم
    عاقبت به خیر بشی
    نان ، نام اعظم خداست !

    نظر


     #5


     اری از پشت کوه امده ام چه میدانستم اینورکوه باید برای ثروت حرام خورد.برای عشق خیانت کرد.برای خوب دیده شدن دیگری را بدنشان دادبرای به عرش رسیدن دیگری را به فرش کشاند.وقتی هم با تمام سادگی دلیلش را می پرسم می گوینداز پشت کوه امده.ترجیح میدهم به پشت کوه برگردم و تنها دغدغه ام برگرداندن گوسفندان ازدست گرگها باشد تا اینکه اینور کوه باشم و گرگ

     نظر


      #6
      منم به نوبه ی خودم اعلام حضور میکنم...
      ممنون آقا شاکر...
      حتما قسمت باشه میایم...
      اگر در اولین قدم موفقیت نصیب ما میشد، سعی و عمل دیگر معنی نداشت. موریس مترلینگ

      همه آدم های موفق شکست را تجربه کرده اند, اما هرگز خود را شکست خورده و وامانده
      نپنداشته اند..جان ماکسول

      نظر


       #7
       ویرایش شده توسط **آگاهدخت**; 2014/5/30, 10:35 AM.
       سری داستان های کوتاه


       اگر به دو راهی انتخاب مقام و ثروت یا علم و دانش رسیدند، راه علم و دانش را انتخاب کنند،
       چون تمام ثروتها و مقام ها زودگذر و از بین رفتنی هستند، در حالی که راه علم و دانش راهی است که
       تا آخرین لحظه عمر می‌توانید از آن استفاده کنید و
       لذت ببرید.
       پروفسور سمیعی


       نظر


        #8
        اگر در اولین قدم موفقیت نصیب ما میشد، سعی و عمل دیگر معنی نداشت. موریس مترلینگ

        همه آدم های موفق شکست را تجربه کرده اند, اما هرگز خود را شکست خورده و وامانده
        نپنداشته اند..جان ماکسول

        نظر


         #9
         ویرایش شده توسط **آگاهدخت**; 2014/5/30, 10:30 AM.         از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش،


         تیتر اول روزنامه امروز ، کاغذ باطله فرداست         نظر


          #10          ویرایش شده توسط **آگاهدخت**; 2014/5/30, 10:38 AM.          از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش،


          تیتر اول روزنامه امروز ، کاغذ باطله فرداست          نظر


           #11
           142031.jpg

           13401753357.jpg
           ویرایش شده توسط **آگاهدخت**; 2014/5/30, 10:41 AM.           از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش،


           تیتر اول روزنامه امروز ، کاغذ باطله فرداست           نظر


            #12
            65.jpg
            ویرایش شده توسط **آگاهدخت**; 2014/5/30, 10:42 AM.            از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش،


            تیتر اول روزنامه امروز ، کاغذ باطله فرداست            نظر


             #13
             ز گلزار نبي (ص) و بوستان حيدر و زهرا(ع)
             گلي بشگفت با بوي خوش و با چهره ي زيبا
             شنيدستي که با يک گل نمي گردد بهار؟ اما
             گلستان گشته از اين گل، همه دنيا و ما فيها
             ولادت با سعادت امام حسین علیه السلام تهنيت باد.
             اگر در اولین قدم موفقیت نصیب ما میشد، سعی و عمل دیگر معنی نداشت. موریس مترلینگ

             همه آدم های موفق شکست را تجربه کرده اند, اما هرگز خود را شکست خورده و وامانده
             نپنداشته اند..جان ماکسول

             نظر


              #14
              تولد امام حسین (ع)

              میلاد امام حسین

              به روز سوم ماه شعبان سال چهارم هجرت (1) دومین فرزند برومند حضرت على و فاطمه، كه درود خدا بر ایشان باد، در خانه‏ ى وحى و ولایت، چشم به جهان گشود.چون خبر ولادتش به پیامبر گرامى اسلام (ص) رسید، به خانه‏ ى حضرت على و فاطمه (ع) آمد و اسماء (2) را فرمود تا كودكش را بیاورد.اسماء او را در پارچه‏ اى سپید پیچید و خدمت رسول اكرم (ص) برد،آن گرامى به گوش راست او اذان و به گوش چپ او اقامه گفت (3) .به روزهاى اول یا هفتمین روز ولادت با سعادتش، امین وحى الهى، جبرئیل، فرود آمد و گفت:سلام خداوند بر تو باد اى رسول خدا، این نوزاد را به نام ‏پسر كوچك هارون‏ «شبیر» (4) كه به عربى‏«حسین‏» خوانده مى‏شود، نام بگذار. (5) چون على (ع) براى تو بسان هارون براى موسى بن عمران است جز آنكه تو خاتم پیغمبران هستى.و به این ترتیب نام پر عظمت ‏«حسین‏» از جانب پروردگار، براى دومین فرزند فاطمه انتخاب شد.به روز هفتم ولادتش، فاطمه‏ زهرا كه سلام خداوند بر او باد، گوسفندى را براى فرزندش به عنوان عقیقه (6) كشت، و سر آن حضرت را تراشید و هم وزن موى سر او نقره صدقه داد. (7)
              حسین و پیامبر (ص)از ولادت حسین بن على (ع) كه در سال چهارم هجرت بود تا رحلت رسول الله (ص) كه شش سال و چند ماه بعد اتفاق افتاد، مردم از اظهار محبت و لطفى كه پیامبر راستین اسلام (ص) درباره حسین (ع) ابراز مى‏ داشت، به بزرگوارى و مقام شامخ پیشواى سوم آگاه شدند.سلمان فارسى مى ‏گوید: دیدم كه رسول خدا (ص) حسین (ع) را بر زانوى خویش نهاده او را مى ‏بوسید و مى‏ فرمود:تو بزرگوار و پسر بزرگوار و پدر بزرگوارانى، تو امام و پسر امام و پدر امامان هستى، تو حجت‏ خدا و پسر حجت‏خدا و پدر حجت‏هاى خدایى كه نه نفرند و خاتم ایشان، قائم ایشان (امام زمان عج) مى ‏باشد. (8)انس بن مالك روایت مى ‏كند:وقتى از پیامبر پرسیدند كدام یك از اهل بیت‏ خود را بیشتر دوست مى ‏دارى، فرمود:حسن و حسین را، (9) بارها رسول گرامى حسن و حسین را به سینه مى ‏فشرد و آنان را مى‏ بویید و مى‏ بوسید. (10)ابو هریره كه از مزدوران معاویه و از دشمنان خاندان امامت است در عین حال اعتراف مى ‏كند كه:رسول اكرم (ص) را دیدم كه حسن و حسین (ع) را بر شانه‏ هاى خویش نشانده بود و به سوى ما مى‏ آمد، وقتى به ما رسید فرمود: هر كس این دو فرزندم را دوست‏ بدارد مرا دوست داشته و هر كه با آنان دشمنى ورزد با من دشمنى نموده است. (11)عالى ‏ترین، صمیمى‏ ترین و گویاترین رابطه‏ ى معنوى و ملكوتى بین پیامبر و حسین را مى‏ توان در این جمله‏ ى رسول گرامى اسلام (ص) خواند كه فرمود:حسین از من و من از حسینم. (12)              از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش،


              تیتر اول روزنامه امروز ، کاغذ باطله فرداست              نظر


               #15
               مژده اي دل که دگر سوم شعبان آمد
               پيک شادي ز بر حضرت جانان آمد
               مژده اي دل که براي دل غمديده ما
               هدهد خوش خبر از نزد سليمان آمد
               خيز اي دل تو بياراي کنون بزم طرب
               که دگر موسم اندوه به پايان آمد
               اگر در اولین قدم موفقیت نصیب ما میشد، سعی و عمل دیگر معنی نداشت. موریس مترلینگ

               همه آدم های موفق شکست را تجربه کرده اند, اما هرگز خود را شکست خورده و وامانده
               نپنداشته اند..جان ماکسول

               نظر

               Working...
               X