اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

خاطره قدیم اعضای سایت

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• خاطره قدیم اعضای سایت

سلام دوستان خیلی وقته اینجا خلوت شده گفتم یادی از قدیما کنیم و خاطره ای رو که دارید بگید شاید یکم جون بگیره این جا
    یادش بخیر سال ۸۷ و۸۸ بود که برای ریاست جمهوری چقدر اینجا شلوغ بود یکی میگفت من سبزم یکی میگفتم من سفیدم بیچاره مدیرای سایت همش اخطار میگرفتن که مطلب سیاسی نزارید همه کاربرا هم بحث انتخابات میکردند و آخرش هم محدود میشدند اینجا محال بود خلوت باشه هی روزگار چکار کردی با این انجمن شماها یادتون میاد چقدر شلوغ بودش
    دوستانی که اینجا بودن و این پیام رو خوندن حتما خاطرشون رو بگن
    نوشتن مقاله و محتوا در سایتاز هر کجای ایران که هستید کسب در آمد از طریق مقاله نویسی و داستان نویسی و درج محتوا در سایت را شروع کنید حتی با کپی کردن محتوا درآمد کسب کنید اگر احساس میکنید وقت آزاد دارید و میتوانید در انجمن ما فعالیت کنید با عضویت در سایت درآمد کسب کنید
    توضیحات بیشتر http://dadbezan.ir/node/2415
    عجله کنید

دیگه از وقتی تلگرام و شبکه های اجتماعی روی موبایل اومده با اونم با اون همه امکانات مثل گروه، کانال و share و ... دیگه انجمن هایی مثل اینجا کم رونق شدن. دلیلش هم واضحه، زمونه عوض شد، تکنولوژی پیشرفت کرد اما این انجمن ده ساله که حتی ظاهرش هم عوض نشده متاسفانه. فکر میکنم admin باید یه مقداری وقت بیشتری روی بهبود اینجا بزاره.
    Who knows when stronger demons appear
    Become faster in your approach to strenght
    The bloody war of life never cares about persons

Comment

یه ... آقایی داشتیم که میومد باشگاه آتیش روشن می کردوبحث سیاسی راه میانداخت و............یادش بخیر چه کلماتی که رد وبدل نمی شد

یکی از احمدی نزادمی گفت یکی از فلان اون یکی از بهمان
      باآرزوی موفقیت برای دوستان عزیز.خداحافظ
      دوست خوبم !
      چه زیباست دررفتار با دیگران خوبی ها را جمع کنیم ، بدی ها را تفریق نماییم ، شادی ها را ضرب نماییم ، غم ها را تقسیم نموده ، از نفرت ها جذر بگیریم و محبت ها را به توان برسانیم .

Comment

نوشته اصلي بوسيله نازنین فاطیما نمايش پست
        یه ... آقایی داشتیم که میومد باشگاه آتیش روشن می کردوبحث سیاسی راه میانداخت و............یادش بخیر چه کلماتی که رد وبدل نمی شد

یکی از احمدی نزادمی گفت یکی از فلان اون یکی از بهمان
        تو اونجا چیکار میکردی؟ رفتی ببینی دانشگاه که میگن چه شکلیه؟
        زمین خشک سنبل برنیارد.

Comment

جناب مدیرگفتگوی آزاد لطفا روی تایپیک های ایجاد شده در قسمت گفتگوی آزاد نظارت کن ازموبایل و ساختمان سازی و آسانسور گرفته تا روش های بازایابی که هیچ ربطی به گفتگوی آزاد ندارن اینجا هست کاری کنید تا اینجا متروکه نشه لطفا
          ببخشین اینجا نوشتم چون فک کردم بیشتر تو چشمه
          هــر کســی از ظن خــود شــد یـار من
          از درون مـن نجســت اســـرار مــن
          ســـر مــن از نالـــه‌ی مـــن دور نیست
          لیـک چشم و گوش را آن نور نیست...

Comment

الان من بعد از 11 سال مجددا انجمن زدم ولی باید روش خیلی کار کنم البته انجمن برای درس و مباحث گروهی هست من هم قسمتی رو برای معرفی کسب و کار گزاشتم دست تنهایی سخت بود حالا تصمیم گرفتم به کاربران سایت حقوق بدم شاید یه معجزه ای شد
            نوشتن مقاله و محتوا در سایتاز هر کجای ایران که هستید کسب در آمد از طریق مقاله نویسی و داستان نویسی و درج محتوا در سایت را شروع کنید حتی با کپی کردن محتوا درآمد کسب کنید اگر احساس میکنید وقت آزاد دارید و میتوانید در انجمن ما فعالیت کنید با عضویت در سایت درآمد کسب کنید
            توضیحات بیشتر http://dadbezan.ir/node/2415
            عجله کنید

Comment

سلام.من توی دوره دانشجوییم اینجا خیلی میمومدم.
              یه روزی معضل این باشگاه این بود که بچه ها اعتیاد پیدا میکردن بهش و اگه نمیومدن یه جوری میشدن...اما الان180 درجه همه چیز برگشته...

Comment

Working...
              X