اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

چطور بهش پیشنهاد دوستی بدم که ضایع نباشه؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

نوشته اصلي بوسيله Candyman نمايش پست

چون فالو کردن و لایک کردن خوشتون اومده؟

ایشون ممکنه 5255000 نفر رو لایک کنند دلیل نداره خوشش اومده که....

بعیده این کارها بابا از شما ...تو ارشد همه فکر مقاله بین المللی و امتحان آیلتس و رفتن از ایران هستن...شما تازه فیلت یاد هندوستان کرده....
    بله فالو و لایک کردن ایشون هم البته بی تاثیر نبوده
    چرا دیگران دوست دختر داشته باشند و من نداشته باشم؟؟

نظر

نوشته اصلي بوسيله sahar jamali نمايش پست

نمیدونم چرا احساس میکنم چون رشتتون روانشناسیه این سوال رو مطرح کردین که نظر بقیه رو بدونید وگرنه همچین موردی براتون پیش نیومده
      منم همین حس رو دارم و ،اینکه با یوزر اصلی تاپیک نزدن ، ب قول دوستان ،انی وی

بهترین راه برای اینکه ضایع نشی یا حداقل کمتر ضایع بشی و نزنه تو برجکت اینه ک باهاش هم مجازی و واقعی سلام و علیک و ... رو شروع کن، چون حداقل میشناستت و اگه بخاد هم بگه نه، محترمانه تر میگه ، بدقول دوستمون ب روش سنتی اول یرو حلو ،جزوه بگیر ازش ،سوال بپرس ، دخترا عاشق اینن ک بتونن ب یکی کمک کنن ،پس ازش کمک بخواه، مهم نیستذچه کمکی، بگو میشه از استاد اینو بپرسی واسه من، یا چون زبانت خوبه اینو بهم توضیح میدی، کم کم باهاش شوخی هم بکن اما جدی باش ،گندش رو دیگه مسخره نکن، لوده نباش، همیشه واسش مرموز بمون، زرتی مثل من کل زندگیت رو تو ۲ روز واسش تعریف نکن، چون دخترا دوست دارن آدما رو کشف کنن ،وقتی ک دیگه چیزی نداشته باشی واسه سوپرایز کردنش واسش تکراری میشی ،و میره سراغ کشف کردن آدم بعدی، فعلا همینا رو داشته باش ،گشنمه بعدا شاید دوباره یه فیضی بهت دادم

مردم این روزها قیمت هر چیزی رو میدونن

ولی

ارزش هیچی رو نمیدونن ..!

نظر

نوشته اصلي بوسيله peymankarami نمايش پست

خداییش حرفت درسته، واقعا چرا آخه

مردم این روزها قیمت هر چیزی رو میدونن

ولی

ارزش هیچی رو نمیدونن ..!

نظر

نوشته اصلي بوسيله mansourblogfa نمايش پست

منم همین حس رو دارم و ،اینکه با یوزر اصلی تاپیک نزدن ، ب قول دوستان ،انی وی

بهترین راه برای اینکه ضایع نشی یا حداقل کمتر ضایع بشی و نزنه تو برجکت اینه ک باهاش هم مجازی و واقعی سلام و علیک و ... رو شروع کن، چون حداقل میشناستت و اگه بخاد هم بگه نه، محترمانه تر میگه ، بدقول دوستمون ب روش سنتی اول یرو حلو ،جزوه بگیر ازش ،سوال بپرس ، دخترا عاشق اینن ک بتونن ب یکی کمک کنن ،پس ازش کمک بخواه، مهم نیستذچه کمکی، بگو میشه از استاد اینو بپرسی واسه من، یا چون زبانت خوبه اینو بهم توضیح میدی، کم کم باهاش شوخی هم بکن اما جدی باش ،گندش رو دیگه مسخره نکن، لوده نباش، همیشه واسش مرموز بمون، زرتی مثل من کل زندگیت رو تو ۲ روز واسش تعریف نکن، چون دخترا دوست دارن آدما رو کشف کنن ،وقتی ک دیگه چیزی نداشته باشی واسه سوپرایز کردنش واسش تکراری میشی ،و میره سراغ کشف کردن آدم بعدی، فعلا همینا رو داشته باش ،گشنمه بعدا شاید دوباره یه فیضی بهت دادم

سپاس ویژه از لطف و محبتی که نسبت به من داشتید و راهنمایی هایی که کردید ممنون

نظر

از همه کسانی که در این تاپیک دیدگاه گذاشته اند تشکر می کنم

نظر

نوشته اصلي بوسيله peymankarami نمايش پست

دوست دختر یا پسر چیز چرندیه ....

هم وقت آدم نابود میشه

هم احساس آدم

هم پـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــول

امیر Amir

من برگشتم،بعد از سالها،دلم برای اون قدیم ترا ،اون زمان که باشگاه خیلی بچه های باحالی داشت.همه دانشجو بودیم ...خیلی خوب بود

نظر

والا .
                فقط بخاطر ازدواج اونم اگه مطمین هستین ازش میگیرت تون ارتباط داشته باشینممم
                ویرایش شده توسط yas87; 2020/5/29, 01:55 PM.

انسانها،هر چه بیرون شان ساکت تر باشد،فریاد درون شان بلندتر است .
                " ای خداوندان قدرت بس کنید "

نظر

نوشته اصلي بوسيله Candyman نمايش پست

دوست دختر یا پسر چیز چرندیه ....

هم وقت آدم نابود میشه

هم احساس آدم

هم پـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــول

از این که در بحث تاپیک شرکت کردید ممنونم
                  حرف شما چرا با حرف روانشناسان یکی نیست؟؟ روانشناسان میگن داشتن رابطه با جنس مخالف در هر سنی لازم و ضروری است مثلا صحبت های دکتر هلاکویی رو گوش کنید

نظر

کسانی ک ب نوعی با روح و روان و البته در مرحله بعد جسم انسان سروکار دارند گفته میشود ک مسیولیت وتعهد انسانی بزرگی بر عهده آنان است .
                    .
                    .‌.
                    شما خودتون یکی از همین نمونه افراد هستی ک بیشتر در جریان این مسائلی .

انسانها،هر چه بیرون شان ساکت تر باشد،فریاد درون شان بلندتر است .
                    " ای خداوندان قدرت بس کنید "

نظر

Working...
                    X