عزاداریه به وقت!

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمی دونم این شاخسی واخسی 12 نصف شب چه معنی می ده آخه............
10 نفر آدم که بیشترشون سنشون به 12 هم نمی رسه با 6 تا طبل گنده که تو هر کدوم 20 نفر آدم جا می شه راه میفتن با کلی سر و صدا آرامشم از همه می گیرن والا به خدا امام حسینم شاکی می شه این موقع که چی می خواین برین پی زندگیتون!!!
عذاداری هم وقت داره برنامه داره همینطوری نیست که خوب..........هیچی هم نمی گفتا همش می گفت قان اولاسان ای فرات...باز می گفت مظلوم الن حسین وای آدم دلشو می تونست بهش خوش کنه....
من عذاداری هایی که دسته جمعی از بازار شروع می شه رو دوست دارم باز یه هیبتی داره مراسم سینه زنی و زنجیر زنین خیلی هم خوبن طبلم ندارن........
ما تو مشگین شهر می ریم شبیه خوانی اینقدر قشنگ و غم انگیزه که نگو ماربزرگم اونجا مارو از 7 صبح می بره تا بعد از اذان هم ادامه داره توی یه میدون بزرگ یه میدون جنگ واقعی راه می ندازن خیلی قشنگه حتی اونی که نقش شمرو بازی می کنه هم گریه ش می گیره...
خلاصه که من مراسم اینجارو دوست ندارم....
مراسم شهرهای دیگه رو نمی دونم چه جوریه ولی مراسم اردبیل هم قشنگه مخصوصا توی یه میدون اصلی به اسم آلا قاپی....یه بارم تهران رفته بودم اونجا هم مراسمشون خوب بود.
بیاین از مراسماتون بگین بدونیم..........

آخرین ویرایش:

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمی دونم این شاخسی واخسی 12 نصف شب چه معنی می ده آخه............
10 نفر آدم که بیشترشون سنشون به 12 هم نمی رسه با 6 تا طبل گنده که تو هر کدوم 20 نفر آدم جا می شه راه میفتن با کلی سر و صدا آرامشم از همه می گیرن والا به خدا امام حسینم شاکی می شه این موقع که چی می خواین برین پی زندگیتون!!!
عذاداری هم وقت داره برنامه داره همینطوری نیست که خوب..........هیچی هم نمی گفتا همش می گفت قان اولاسان ای فرات...باز می گفت مظلوم الن حسین وای آدم دلشو می تونست بهش خوش کنه....
من عذاداری هایی که دسته جمعی از بازار شروع می شه رو دوست دارم باز یه هیبتی داره مراسم سینه زنی و زنجیر زنین خیلی هم خوبن طبلم ندارن........
ما تو مشگین شهر می ریم شبیه خوانی اینقدر قشنگ و غم انگیزه که نگو ماربزرگم اونجا مارو از 7 صبح می بره تا بعد از اذان هم ادامه داره توی یه میدون بزرگ یه میدون جنگ واقعی راه می ندازن خیلی قشنگه حتی اونی که نقش شمرو بازی می کنه هم گریه ش می گیره...
خلاصه که من مراسم اینجارو دوست ندارم....
مراسم شهرهای دیگه رو نمی دونم چه جوریه ولی مراسم اردبیل هم قشنگه مخصوصا توی یه میدون اصلی به اسم آلا قاپی....یه بارم تهران رفته بودم اونجا هم مراسمشون خوب بود.
بیاین از مراسماتون بگین بدونیم..........
استخدام در اداراتو عشقه :w14::w14::w14:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
به این میگن حکومت دموکرات اسلامی
به قول شما 10 نفرن همه زیر 16 سال تا ساعت 1 شب به قول خودشون عزادری میکنن اما به نظره من این یه نوع تفریح واسشون.
اگه میخوای عزاداری کنی برایه خودت بکن چرا اینقدر جلوی مردم مانور میدی ؟
هیچ کس هم حق نداره اعتراض کنه که ما نمیخوایم گوش بدین نمیخواییم صداتون تو خونمون بیاد اما اگه یه عروسی بگیری یا یه جشنی باشه فقط و فقط یه شبه از ساعت 11 به بعد یه ذره صدات در بیاد
110 و آتش نشانی و آمبولانس و همه چی رو خبر میکنن که خفت کنن.
آدم حالش از هر چی عزاداری بهم میخوره.
به این نمیگن عزاداری میگن خودنمایی :mad:

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
به این میگن حکومت دموکرات اسلامی
به قول شما 10 نفرن همه زیر 16 سال تا ساعت 1 شب به قول خودشون عزادری میکنن اما به نظره من این یه نوع تفریح واسشون.
اگه میخوای عزاداری کنی برایه خودت بکن چرا اینقدر جلوی مردم مانور میدی ؟
هیچ کس هم حق نداره اعتراض کنه که ما نمیخوایم گوش بدین نمیخواییم صداتون تو خونمون بیاد اما اگه یه عروسی بگیری یا یه جشنی باشه فقط و فقط یه شبه از ساعت 11 به بعد یه ذره صدات در بیاد
110 و آتش نشانی و آمبولانس و همه چی رو خبر میکنن که خفت کنن.
آدم حالش از هر چی عزاداری بهم میخوره. :mad:

;)
صدا که چه عرض کنم عزیز بمب......
من یه بار اینقدر بد از خواب پریدم که داشتم جیغ می زدم :cry: مردم آزارن انگار :mad:

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیر، به دنبال اجر معنوی و اخروی می باشند. انننن شاء الله

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
این بچه هم از غلط های املایی مهندسان دیوونه شده!!!!

"عذا" آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آره لاله جان منم میخواستم این اشتباه رو گوش زد کنم
اما گفتم نگم ممکنه به کسی بربخوره :surprised: