<<<<آنچه گذشت.....>>>>>

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
که این طور..............:confused:
مگه چاییرو شما حساب کردی؟؟!!!
من قبول ندارم.من یه شیرینی از thix میخوام .تازه از هم دانشگاهیم (masoud65)هم میخوام اگه بدن...
شما هم material خان!!!1;) دفعه بعد باید مهمون کنی.من لواشک و الوچه خیلی دوست دارم والبته پفک و چیپس هم چیز بدی نیست:biggrin:
البته نوش جانتون!!!!:whistle::D
ديگه چرا از من شيريني ميخواهيد؟؟؟؟:confused: من اين وسط چه كاره بيدم؟؟؟؟:w00:
ولي خب چون آبجي بزرگه هستيد فقط 20 گرم آلوچه ميگيرم، خوبه؟:whistle: حميده خانم شما هم ميخواهيد؟:redface:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولي خب چون آبجي بزرگه هستيد فقط 20 گرم آلوچه ميگيرم، خوبه؟:whistle: حميده خانم شما هم ميخواهيد؟:redface:

هرچه از دوست رسد نیکوست!!!

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
چي كار كرديم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:whistle:
حميده خانم شما زياد به دل نگيريد!‌ فرهنگ خانم ميخواد شما دختر خانمها رو به جان ما بندازه!!!!:D( شوخي كردما، حالا نياي بگي material چرا اين حرفا رو زداااااا :redface:)

یا خودتون بگید یا با جاهای خفنی که بهش متصلم یجور دیگه می فهمما!
گفته باشم:)

memol-mi2

عضو جدید
سلام به همه بچه های بامرام.

خیلی خیلی ممنون که تو دیدارتون یاد من بودید.

خیلی دوست داشتم بیام تا با همه از نزدیک آشنا بشم ولی متأسفانه 1سفر اجباری برام پیش

اومد.

به امید دیدار بعدی.

فرهنگ

مدیر بازنشسته

چرا عصبانی میشی؟؟؟
20 گرم؟؟؟؟ :cry: این که چیزی نیست:biggrin:

راستی یه چیزی یادم اومد. اقای رییس!!! مگه قرار نبود یه چیزی به من بدی شما!!!
(داستانشم این بود که اگه ایشون تونستن منو پیش بینی کنن درست من یه چیزی بهشون بدم و برعکس.اما تصورات بسیار داغونی داشتن ایشون و باختن اما هیچی به من ندادن:mad:...
بچه ها تصوراتشو بگم بخندین: یه دختر دماغ عمل کرده و..... (بقیشو بفهمید خودتون....خداییش این ادم چه شباهتی به من داشت؟؟)

فرهنگ

مدیر بازنشسته
وای!!!
چه کار کردن فرهنگ؟؟؟:cry:

thix رو تلکه کردن.
خداییش دلتون امومد بچه مردمو تو غربت تلکه کنید....؟؟؟؟ :redface: من همین جا حمایتم رو از thix اعلام میکنم:D
یه جایی رفتن یه چیزی خوردن :surprised:(نمی گم بیان خودشون لو بدن و گرنه.....)

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب سلام
از کجا بگم؟؟
من که عکسی دستم نیست رییس هم که عادت داره تو خماری ملت رو بذاره

اولین دیدار بین روسا بود:whistle: .من و رییس(رضا 64) صبح دیروز هم دییدم.ایشون دانشگاه ما کار داشتند. هر چند که اومد و ابروریزی راه انداخت;););).
اصلا شبیه تصوراتم نبود اصلا:).خیلی شر و شیطون

حول و حوش ساعت 30/16 بود که material خبر داد رسیده و تهناست:cool:
و بعد تماس رییس بود که خبر داد رسیده.
منم فکر کنم ساعت 54/16 بود رسیدم واولین نفری که ملاقات شد باز هم رییس بود .
بعد حمیده جونم. بعد s.kh65 و
marziye-joOjoo .
حمیده واقعا مهربون بود .skh65 هم خیلی اروم و مهربون بود.
مرضیه هم خیلی شر و شیطون
نفر بعدی که دیدم material بود ظاهرا خیلی مهندس بود.مرتب و اتو کشیده و اروم.(البته بگم پرانرژی تر از همه به نظر رسید).
بعد ghardashali بود .ایشون هم بسیار شبیه material بود.
بعد thix بود .نمیدونم چه جوری روش شد شیرینی نیاره:redface:(شوخی میکنما.همین حضورش هم شیرینی بود.محض پاچه خواری)
بعد soamar بود.....
بسیار شبیه ترم اولی ها بودن ایشون:redface:
نفر اخر هم msrxx2000 بودند. که به همون شری رییس بود...
(این قسمت اول گزارش.باید برم سر کلاس)

می دونی چطوری روم شد؟؟؟

همونطوری که روم شد شریف قبول شم:biggrin:

بعد از اینکه مدیگه رو دیدیم.
قرار بر قرار گرفتن(نشستن)شد.
حالا اولین برخوردها:

مرضیه خانم که نیومده اعتراض به محل ملاقات داشت.:redface:
3 تا خانم با هم اومدن که من فقط حمیده رو شناختم و لی مرضیه و skh65 رو نه.البته بگم که مثلا خودشونو معرفی کردن ولی من متوجه نشدم.:biggrin: البته بعدش پرسیدم از حمیده که هم دانشگاهیت(skh65) کجاست؟ و اونجا بود که رسوا شدم....:biggrin:
اقایون یکبار خودشونو معرفی کردن ولی من نفهمیدم یعنی sosmarو ghardashali رو شناسایی نکردم.
خلاصه اینکه مراسم معارفه تکرار شد.نه یکبار که چند بار!!!!:D
یادم رفت بگم که thix واقعا اروم بود.اصلا به شبزی و شیرینی و ... شبیه نبود;) با یه عالمه وسایل اومده بود.یه کوله بزرگ.اول دیدمش یاد کوهنوردی افتادم.
طولانی نمیکنم که خسته نشید.
اولش یاد memol کردیم چون قرار بود بیاد ولی نیومد.
راستی همه به موقع اومدن جز msrxx2000.
یاد بعضی دوستان مثل nimitzo.masoud65.rezab رو هم زنده کردیم.
البته جای همگی حالی امیدوارم ملاقاتهای بعدی شلوغ تر باشه.

من که مشخصا آروم و بسار ساکت بودم. وقتی می گم بی سر و صدام و اصلا شیطون نیستم می گید نه;)

سلام.
واقعا جاتون خالی بود پسرها نسبت به دخترها یکم آروم بودن و نیاز به شما بود که نبودین .

مشخصا همین طوره.

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واقعا از گزارشای فرهنگ جان تشکر می کنم بسیار دقیق بود!
مخصوصا اون پسته شکستنای رییس و صحبتای مرضیه!!

دفعه بعد یکم ساعتشو زودتر بذاریم که بیشتر بمونیم. من خودم هوا که تاریک میشه باید خونه باشم :دی

بابت چای هم از thix واقعا تشکر می کنم مونده بودم این کلوچه رو چطوری بخورم که البته به لطف دوستان یه مقداری هم به من کلوچه رسید...

روز خوبی بود. (یک روز در پارک لاله)

دستخطمو بذاریا فرهنگ!!!

:biggrin:

خب مثل اینکه چایی هم به پای thixo نوشته شد!!!:surprised:
در ضمن فرهنگ خانم حالا سوتی منو میگیری، حیف که قراره اقا رضا بیاد یه عکس بذاره که بعد از رفتن شما گرفتیم در یک مکانههههههه....... بگذریم اقا رضا ریش و قیچی دست شما!!!
راستی یه چیزایی میخواستم بگم! در مورد joojoo و msrxx2000 حرفی نمیزنم چون آشناییتی نداشتم، ولی در مورد اقا رضا میگفتم با یه فرد تپلو و چهار شانه مواجه میشم، ولی خب اشتباه شد! ولی جدی خیلی بامرامی، حال کردم با معرفتت!
در مورد فرهنگ خانم، 80% اون چیزی که تو ذهنم بود درست از اب در اومد! ولی در مورد حمیده خانم فقط میمیک صورتشون رو جور دیگری در نظر گرفته بودم، ولی این رو همینجا فریاد میزنم که واقعا ارادت خاصی به این دو عزیز دارم، همون وقار و شخصیتی رو که انتظار داشتم رو دیدم!در مورد s.k65هم فقط میگم کلا به سرامیستها ارادت ویژه ای دارم، به همون ارومی بودند که انتظارشو داشتم! در مورد ghardashali هم خب حرفی نمیزنم ولی thixo رو فقط میتونم بگم عینکش درست از اب دراومد!
راستشو بخواهید در مورد sosmar زیاد فکر نکرده بودم( نه اینکه مهم نباشندا، فقط چون جزء افراد جدید بودند زیاد شناختی نداشتم که بتونم حدسی بزنم)
امیدوارم موقعیت دیگری ایجاد شود با وقت بیشتر و موضوعات بیشتر و حساب شده تر!!!!:lol:

حالا اینقدر غصه نخور چایی رو مهدی داد من ندادم. من زرنگ تر از این حرف هام

اِ ؟ چه زود؟

نظرم؟ چی بگم؟

خوب مرضیه که دوست دانشگاهیمه 4 ساله دوستیم.
با s.kh65 هم حضورا دیروز آشنا شدم دختر خوبیه و آروم
فرهنگ عزیز هم دوست داشتنی بود.

اما آقایون:
آقا رضا که همش یا با لپ تاپ ور میرفت یا موبایلش زنگ میزد. اما خیلی کار بدیه آدم پسته رو با دندون بشکنه! جدی میگم!!!

msrxxx نمیدونم، اسم کاربریش یه چیزی تو همین مایه هاست ... که هم دانشگاهیه رییسه چیزی نمی شه گفت! فقط این که دیر اومدن کار بچه های بده ...

m4material هم من اومدم حرف بزنم کیفشون رو گرفتن جلوشون:D من دیگه حرفی ندارم:)

ghardashali هم پسته خور حرفه ایه!!! من تبریک میگم:)

thixo هم در مورد منابع صحبت کرد! گفت که شبم همونجا قراره بمونه دیگه نمیدونم اینم مثه قضیه شیرینی پیچشیه یا راسته؟:D
بابت چایی هم دستشون درد نکنه ... به موقع بود;)

sosmar هم من ازش بابت پسته های در بسته تشکر می کنم. بسیار آروم بودن در جمع ما:)

راجع به خودمم بگم؟؟

ببخشید اگه زیاد سر و صدا کردم:)
روز خوبی بود ... خوش گذشت

تقصیر خودتونه آخه ما مگه چقدر اونجا بودیم؟ یه ساعت به زور شد سریع ول کردین رفتین،:confused::confused:
من اگه می خواستم برم شیرینی بخرم باید نیم ساعت می رفتم شیرینی فروشی
پیدا کنم:D

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
thix رو تلکه کردن.
خداییش دلتون امومد بچه مردمو تو غربت تلکه کنید....؟؟؟؟ :redface: من همین جا حمایتم رو از thix اعلام میکنم:D

دیدین اگه دیر تر می رفتین شما هم کلی برد می کردین:biggrin:

حالا هی بگید...

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
thix رو تلکه کردن.

حمايت ميكني فرهنگ؟؟؟واقعا كه!!!!:cool:
چراااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟:cry:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
حمايت ميكني فرهنگ؟؟؟واقعا كه!!!!:cool:
چراااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟:cry:

حالا یکی هم هوای مارو داشت، شما که نباید ناراحت بشی

شما اگه مي خواستي شيريني بدي از همون اول دست خالي نمي اومدي!!!:redface:

ما كه گفتيم زود بايد بريم هوا داره تاريك ميشه!:cool:

می دونی چیه ؟ این دخترا همه شون بد جنسن فقط پسرا رو می چزونن:cool:

اولا من که نمی دونستم برنامه چجوری می شه، یا مجسمه گالیله کجاس، باید شیرینی به دست تو پارک می گشتم. فکرش رو بکن؟؟؟؟ شما اگه یه پسر رو اونجا ببینی که یه کوله گنده رو دوششه بعد یه جعبه شیرینی هم دستش، داره این ور و اون ور راه می ره چی فکر می کردی؟:confused:

بستنی هم اگه می گرفتم آب می شد. برنامه هم که کلا 1 ساعت بیشتر طول نکشید، شما سریع رفتین، من اگه پا می شدم می رفتم نیم ساعت طول می کشی که برگردم دیگه اصلا بچه ها رو نمی دیدم که:cry:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز

اولا من که نمی دونستم برنامه چجوری می شه، یا مجسمه گالیله کجاس، باید شیرینی به دست تو پارک می گشتم. فکرش رو بکن؟؟؟؟ شما اگه یه پسر رو اونجا ببینی که یه کوله گنده رو دوششه بعد یه جعبه شیرینی هم دستش، داره این ور و اون ور راه می ره چی فکر می کردی؟:confused:

بستنی هم اگه می گرفتم آب می شد. برنامه هم که کلا 1 ساعت بیشتر طول نکشید، شما سریع رفتین، من اگه پا می شدم می رفتم نیم ساعت طول می کشی که برگردم دیگه اصلا بچه ها رو نمی دیدم که:cry:

دخترا می چزونن؟؟؟ فعلا که پسرا بردن تلکه کردن! ما که چیزی نخواستیم اونجا:biggrin:

اگه یکیو میدیدم با کوله پشتی بزرگ و یه جعبه شیرینی که عینکی هم باشه فکر میکردم کنکور با یه رتبه خوب یه جای خوب قبول شده می خواد به دوستاش شیرینی بده!:):redface:

sosmar

کاربر بیش فعال
چرا شما دخترا فتنه بپا می کنید و بین ما پسرا رو بهم می زنید ایشون لطف کردن و برای دوستانشون خرج کردن دفعه بعد من یا یکی دیگر از پسر ها ( جمع مردونس ) لطف می کنه و خرج می کنه .
مرسی.

reza_1364

مدیر بازنشسته
چرا شما دخترا فتنه بپا می کنید و بین ما پسرا رو بهم می زنید ایشون لطف کردن و برای دوستانشون خرج کردن دفعه بعد من یا یکی دیگر از پسر ها ( جمع مردونس ) لطف می کنه و خرج می کنه .
مرسی.
راست میگه این بنده خدا اصلا شیرینی نداد که:D

گفت اقا من میخوام شما ها رو دعوت کنم.گفتیم برای چی؟؟:redface:

گفت همین طوری.دفعه بعد یکی دیگه دعوت کنه.:razz:

این جوری شد که رفتیم یه جایی البته قبلش یه جای دیگه بودیم(پسرا اون چای سرده را میگم):biggrin:

بعدم دیگه بماند.:cool:

بسیار بسیار هم خوش گذشت.اما اون نوشابه را نباید ازش میگذشتیم:D

sosmar

کاربر بیش فعال
قرار شد روشون پسورد بزاری .
من می خوام برای یادگاری داشته باشم لطفا برام به ایمیلم بفرستشون .
مرسی

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
اووووووو!

اووووووو!

به به! چشم ما خانوما روشن!:biggrin:
چقد زرنگید شماها!؟
ایشالا همیشه انقد بهتون خوش بگذره!:cool:

nano.gemini

عضو جدید
چرا عصبانی میشی؟؟؟

(داستانشم این بود که اگه ایشون تونستن منو پیش بینی کنن درست من یه چیزی بهشون بدم و برعکس.اما تصورات بسیار داغونی داشتن ایشون و باختن اما هیچی به من ندادن:mad:...
بچه ها تصوراتشو بگم بخندین: یه دختر دماغ عمل کرده و..... (بقیشو بفهمید خودتون....خداییش این ادم چه شباهتی به من داشت؟؟)
اون که منم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

nano.gemini

عضو جدید
خیلی خوشحالم که بهتون خوش گذشته. منم می خوااااااااااااااااااااااااااااااااام!!!!!!!!!!!!!!:(
و مرسی بابت این گزارش ها (و البته کلکل ها!!!:biggrin:)
در ضمن! لطفاً هر عکسی که قراره بذارین (البته اگه قراره بذارین) لطفاً عکسه رئیسو توش شطرنجی کنید! اصلاً کلشو حذف کبید!!!!!!!!!!!!! کنجکاو شدم و می خوام خودم حدس بزنم که چه شکلییه!:biggrin:;)

reza_1364

مدیر بازنشسته
چرا عصبانی میشی؟؟؟

به شدت تکذیب شد.

به علت قطعی adsl از گذاشتن عکس فعلا معذوریم:D

آخرین ویرایش:

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب سلام
از کجا بگم؟؟
من که عکسی دستم نیست رییس هم که عادت داره تو خماری ملت رو بذاره

اولین دیدار بین روسا بود:whistle: .من و رییس(رضا 64) صبح دیروز هم دییدم.ایشون دانشگاه ما کار داشتند. هر چند که اومد و ابروریزی راه انداخت;););).
اصلا شبیه تصوراتم نبود اصلا:).خیلی شر و شیطون

حول و حوش ساعت 30/16 بود که material خبر داد رسیده و تهناست:cool:
و بعد تماس رییس بود که خبر داد رسیده.
منم فکر کنم ساعت 54/16 بود رسیدم واولین نفری که ملاقات شد باز هم رییس بود .
بعد حمیده جونم. بعد s.kh65 و
marziye-joOjoo .
حمیده واقعا مهربون بود .skh65 هم خیلی اروم و مهربون بود.
مرضیه هم خیلی شر و شیطون
نفر بعدی که دیدم material بود ظاهرا خیلی مهندس بود.مرتب و اتو کشیده و اروم.(البته بگم پرانرژی تر از همه به نظر رسید).
بعد ghardashali بود .ایشون هم بسیار شبیه material بود.
بعد thix بود .نمیدونم چه جوری روش شد شیرینی نیاره:redface:(شوخی میکنما.همین حضورش هم شیرینی بود.محض پاچه خواری)
بعد soamar بود.....
بسیار شبیه ترم اولی ها بودن ایشون:redface:
نفر اخر هم msrxx2000 بودند. که به همون شری رییس بود...
(این قسمت اول گزارش.باید برم سر کلاس)

فرهنگ جونم مرسی از تعریف و تمجیدات عزیزم!
پس حالا دیگه من شر وشیطون شدم؟! آره خواهر؟! :biggrin:

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز

حالا هی ما خانوما صبوری میکنیم هیچی نمیگیما!
من که هیچی!ولی بذارید اینو یادآوری کنم که آه حمیده خونه خراب کنه ها!
هر چه سریع تر بساط شیرینی قبولیتونو فراهم کنید تا مشمول آق حمیده نشدید
از شما چه پنهون سنگو آب میکنه ماشششششالا!
باور ندارید از فرهنگ بپرسید:biggrin:

sosmar

کاربر بیش فعال
سلام.
مرضیه خانم شیطون شدی چند روز نمی یای وقتی هم می یای اینطوری می یای و.............
سلام دوباره و خسته نباشید .

بالا