مناجات سحر راديو قرآن با صداي محمد اصفهاني

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
مناجات سحر راديو قرآن با صداي محمد اصفهاني
جام جم آنلاين: نشست تشريح و توضيح ويژه‌برنامه‌هاي راديو قرآن در ماه مبارك رمضان، عصر ديروز با حضور مدير راديو قرآن برگزار شد.

محمدحسين محمدزاده، ابتدا با اشاره به اين كه راديو قرآن براساس وظايف و ماموريت خود فضايي براي علاقه‌مندان قرآن كريم فراهم كرده تا بتوانند شنونده برنامه‌هاي مختلف راديو قرآن باشند، گفت: ما معتقديم كه راديو قرآن در ماه مبارك رمضان مخاطبان جديدي پيدا مي‌كند و بر‌اين‌اساس ما برنامه‌هاي متنوعي را تهيه و توليد كرديم كه جمعا 30‌برنامه جديد در 20 ساعت از شبانه روز مختص علاقه‌مندان به راديو قرآن است.

محمدزاده در ادامه گفت: اكنون پس از 40 سال تك‌خواني مناجات سحر، امسال براي نخستين بار مناجات سحر به صورت همخواني با صداي محمد رضايي اصفهاني از راديو قرآن پخش مي‌شود.

مدير راديو قرآن همچنين درباره ربناي افطار هم خبر از توليد ربناي ديگري با صداي سعيد طوس دارد و گفت: به دليل تخصصي بودن راديو قرآن، ربناي افطار همواره به سفارش و ساخت شبكه پخش مي‌شود و امسال با نوع جديدي از آهنگسازي استاد آزرم در زمان افطار ماه مبارك رمضان، هر روز به گوش شنوندگان خواهد رسيد كه انتظار مي‌رود يكي از ربناهاي به يادماندني در ذهن مخاطب باشد. محمدزاده از بين برنامه‌هاي تازه توليد راديو قرآن گفت كه 6 باكس آموزشي، 8 باكس ترتيل، 4 باكس سخنراني، 9 باكس تلاوت، 3 باكس ادعيه، 5 باكس توضيح و تفسير و در مجموع در24 ساعت شبانه‌روز براي شنوندگان راديو قرآن تدارك ديده شده است.

http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100914927655

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
صدای اصفهانی معرکه است
اون هم وقتی که قران یا دعا بخونه
من یکی که خیلی لذت میبرم

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
صدای اصفهانی معرکه است
اون هم وقتی که قران یا دعا بخونه
من یکی که خیلی لذت میبرم
ولی فکر نمی کنم بتونه جای مناجات استاد شجریان رو در اذهان بگیره . مناجاتی که سی ساله با گوشت و خون مردم عجین شده و شنیدنش آدم رو نا خود آگاه به حال و هوای رمضون می بره .
امسال جاش تو سفره های سحر و افطار مردم خالیه .