کی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

samira20*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.امروز چندتا نرم افزار از بازار واسه گوشیم دانلود کردم.
مموریم هم هنوز 1.55 گیگ جا داره ولی یه اخطار میاد بالا گوشیم که فضا کم است.مواردی را پاک کنید.مشکل از چیه؟:cry:
اس ام اسام هم که هیچ موقع نمیگفت پره الان با هر اس میزنه پیام هارا خالی کنید.:(راستی گوشیم Gallaxy Y هستش. لطفا کمکم کنین.

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.امروز چندتا نرم افزار از بازار واسه گوشیم دانلود کردم.
مموریم هم هنوز 1.55 گیگ جا داره ولی یه اخطار میاد بالا گوشیم که فضا کم است.مواردی را پاک کنید.مشکل از چیه؟:cry:
اس ام اسام هم که هیچ موقع نمیگفت پره الان با هر اس میزنه پیام هارا خالی کنید.:(راستی گوشیم Gallaxy Y هستش. لطفا کمکم کنین.

واسه یکی از دوستام همین مشکل پیش اومد
نرم افزارایی که نصب کردی روی حافظه تلفن ذخیره شده!
باید گوشیتو ببری حافظه داخلیشو افزایش بدن...یه اصطلاحیم واسش به کار میبرن الان هر چی فکر میکنم یادم نمیاد!

اگه هم برنامه ها زیاد بکارت نمیاد حذفشون کن.

آخرین ویرایش:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام
دوست عزیز شما توی اندروید سه تا حافظه دارین
اولین حافظه SD Card هستش که در اون آهنگ و فیلم و عکس و ... قرار میگیره
دومین حافظه Rom یا همون حافظه نصب برنامه ها هستش !
سومین حافظه هم Ram هست .
دلیل اینکه گوشی شما پیغام مموری فول میده پر شدن حافظه نصب برنامه ها یا همون رام هستش و هیچ ارتباطی به اون 1.5 فضایی که میگین خالی داره نداره !

تنها راهی که دارین اینه که گوشیتون رو روت کنین و با برنامه App2SD برنامه هارو به SD card منتقل کنین ...

موفق باشین !

samira20*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوست عزیز شما توی اندروید سه تا حافظه دارین
اولین حافظه SD Card هستش که در اون آهنگ و فیلم و عکس و ... قرار میگیره
دومین حافظه Rom یا همون حافظه نصب برنامه ها هستش !
سومین حافظه هم Ram هست .
دلیل اینکه گوشی شما پیغام مموری فول میده پر شدن حافظه نصب برنامه ها یا همون رام هستش و هیچ ارتباطی به اون 1.5 فضایی که میگین خالی داره نداره !

تنها راهی که دارین اینه که گوشیتون رو روت کنین و با برنامه App2SD برنامه هارو به SD card منتقل کنین ...

موفق باشین !

ممنونم از کمکتون

l-mohajeri

عضو جدید
برای گوشی منم همین مشکل پیش اومده بود...میخواستم ببرم گوشیو بفروشم.ولی بردم بیرون خودش نرم افزار نصب کرد ویروس کشی کرد الان هم خیلی خوب کار میکنه

سحر صبح

عضو جدید
سلام
یک سؤال دارم از دوستان:
آیا هدفون یا هندزفری که مشکل قطع و وصلی پیدا کرده قابل تعمیره؟

claccik39

عضو جدید
پيش فرض
سلام وقت بخیر من خیلی وقته ب این سایت سر نزدم برای همین یادم رفته دقیقا از کجا باید مطلبی ک راجب طرح درس سالانه و واحدی برای پایه سوم تا پنجم میخوامو پیدا کنم ممنون میشم اگر مطلبی دارید راهنمایی کنید خیلی فوریه