خداحافظی دختران پولدار ایرانی با سگ هایشان

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
"جاناتان وودز" در "ام اس ان بی سی" نوشت: عاشقان سگ در ایران با مصوبه ای از سوی نمایندگان مجلس مواجه شده اند كه در پی آن، از حضور سگ در اماكن عمومی ممنوعیت به عمل می آید.

به گزارش انتخاب، مجلس ایران كه در دست اصولگرایان است به دلیل اینكه سگ "نجس" است و برای مبارزه با فرهنگ مبتذل غرب، می خواهد این مصوبه را تبدیل به قانون كنند.
به نوشته "ام اس ان بی سی"، اگر این لایحه تبدیل به قانون شود، كسانی كه این قانون را را رعایت نكنند ۵ میلیون ریال یا ۴۷۲ دلار جریمه می شوند و باید از شر سگ محبوبشان در طول ۱۰ روز خلاص شوند در غیر این صورت، حیوان خانگی این افراد مصادره می شود.

"ام اس ان ب سی" همچنین تصاویری از سگ ها، صاحبان آن ها و یك سازمان خیریه برای نگهداری حیوانات بی خانمان، منتشر كرده كه به همراه توضیحات آن در پی می آید:
فرناز ساكن تهران با یك دامپزشك در مورد سگش "مگی" در بیمارستان دامپزكشی تهران صحبت می كند. به رخ كشاندن حیوانات خانگی در ایران به شدت در محله های اعیان ننشین تهران رواج پیدا كرده است.

ندا در حال بازی با یك سگ بی خانمان در "محل نگهداری حیوانات بی خانمان" در شهر هشتگرد در غرب تهران است. این محل اولین پناهگاه برای حیوانات در ایران است كه سازمان خیریه ای خصوصی است كه با كمك های دواطلبانه، پناهگاهی را برای سگ های بی خانمان فراهم می كند.

Shahram.OTF

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخییی چه سگ خوشکل هست ...نازی
کلا من با حیوون جماعت میونه خوشی دارم ..نمیدونم چرا...دلم برای همشون میسوزه ..مخصوصا سگ و گربه و کرگدن!!!

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی از سگ خوشم نمیاد مگه اینکه دیگه خیلی خونگی باشه

vahid.hp

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه این سگایه بیچاره مگه پاچه کیو میگیرن که انقده اذیتشون میکنید...
اونایی که پاچه میگیرنو باید گفت نجس که کم نیستن تو این مملکت...!

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من کار عاقلانه ای کرده مجلس یعنی چی مثلا یه سگ راه میندازن دنبال خودشون از این ور به اون ور

parna wanna u

عضو جدید
توخیابون که هیچ مشکلی نیست.ولی بهتره ورودشون طبق سلیقه ها برای ورود به جاهایی مثل رستوران و فروشگاه و.....حالا طبق سلیقه ی صاحب مکان ممنوع یا ازاد باشه.

mylief

عضو جدید
توخیابون که هیچ مشکلی نیست.ولی بهتره ورودشون طبق سلیقه ها برای ورود به جاهایی مثل رستوران و فروشگاه و.....حالا طبق سلیقه ی صاحب مکان ممنوع یا ازاد باشه.
موافقم من خودم سگ خیلی دوست دارم البته از فاصله دور

hadijooshkar

عضو جدید
هیچ کدوم سگ ندارید که اینقدر راحت از کنار این ظلم میگذرید
من اگه یه شب با سگم قدم نزنم خوابم نمیبره
اگه این اتفاق بیفته خداییش عند نامردیه

varona

عضو جدید
دم مجلس گرم....

به نظر من کار عاقلانه ای کرده مجلس یعنی چی مثلا یه سگ راه میندازن دنبال خودشون از این ور به اون ور

حالا فرض محال میگیریم که مجلس درست عمل کرده میشه شما ها به من بگید که با اجرای این طرح چه بلایی سر این حیوونا میاد

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا خدا خیرشون بده آدم میره تو خیابون حالش به هم میخوره

meoiotu

عضو جدید
بابا یکی بیاد این دخترا رو بگیره دیگه....حیفا ها...میمونن رو دس......بدو آتیش زدم به مالم.....