امید به آینده شغلی!!!!!!!!!

maseh

عضو جدید
سلام می خوام بدومنم چقدر به آینده ی شغلی تون امیدوارید.:eek:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
همون اندازه که همه امید وارن هیچی:D

شوخی می کنم این به خود آدم بستگی داره کسی که تو حرفه اش تک باشه مطمئنا بی کار نمی مونه

معلومه خیلی دلت پر هستا...

maseh

عضو جدید
من دلم پر نیست ولی مملکت ما پره از آدمای تحصیل کرده بیکار یا تحصیل کرده هایی که کار مورد انتظارشون گیرشون نمیاد.
در ضمن من راجع به تمام جوونای تحصیل کرده صحبت میکنم نه اونایی که تو کارشون تکن . اگه همه تو کارشون تک باشن که ما تو بهشت زندگی میکردیم!

Sourena_MSE

عضو جدید
سلام
به نظر من در ایران آینده فقط یه واژست
میشه آینده و امید به اون و تریف کنید؟؟؟؟

Dr ehsan

عضو جدید
ببین عزیزم یه سازمان بین المللی که نمدونم کیه (اگر کسی می دونه به ما هم بگه) کشور ها رو بر اساس معیاری به نام "میزان موفقیت کسب و کار جدید" رَنک می کنه (مثل اینکه فیفا کشورها رو بر حسب سطح فوتبال رَنک می کنه. یا کلی فاکتور دیگه؛ قدرت خرید، درآمد سرانه و . . .)
تو آخرین فهرست اعلام شده از بین 180 کشور که بررسی شدن ایران مقام درخشان 140 ام رو به دست آورده!!!
حالا فرقی نمی کنه شما بخوای برای خودت کارآفرینی کنی یا بری برای یک کار کنی. چون بالاخره اون کاری هم که برای کسی می کنی یکی ایجاد کرده.
پس وقتی نشه کسب و کار جدید راه انداخت شغل جدید هم که برای من و تو لازمه ایجاد نمی شه!
پس دیگه نگران نباش!! یادت باشه 140 از 180 !!! خوب بابایی!!! یادت می مونه !! آفرین!!!! :D

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
آینده دسته خودمونه
پس امید داشته باش
وقتی امید داشته باشی
مطمئنم خدا همه چیزو بهت میدم
من مطمئنم که آینده درخشانی دارم
میگه نه
ببین

khoshhal

عضو جدید
منو می خوان ببرن آخه مخم !!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:biggrin::surprised::eek::cry::cool::D

pishoo

عضو جدید
شما رو نمیدونم ولی اگه امیدوار نباشم پس چه خاکی.............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو مملکت گل و بلبل فقط باید امیدوار بود.:child::whistle::w09:

xphoenix

عضو جدید
هوم؟؟؟؟؟؟امید دارم!!!!زیاد!!!!!!!!:surprised::surprised::surprised:
من که هنوز تکلیف شغل ایندم مشخص نیست!:w05:ولی خوب ایران کار واسمون پیدا نشد میریم امریکا(از خداشون باشه..):w16:

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام می خوام بدومنم چقدر به آینده ی شغلی تون امیدوارید.:eek:
به نظر من بستگی به خود آدم داره چون خود فرد میتونه بهترین راه رو پیدا کنه در ضمن آدم میتونه در زمینه دیگری به غیر از رشته تحصیلیش موفق باشد چون در اون قسمت توانا تره.