ایا امکان تحصیل در مهندسی کشتی سازی برای خانوم ها هست؟

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود:
سوال بنده در تیتر هست میدونم که خانوم ها در مهندسی کشتی نفت کش و...نمیتونن در داخل کشتی و ماموریت ها باشن(البته به عنوان عضو کاری)
اما در رابطه با مهندسی کشتی سازی اطلاعی ندارم اگر کسی در این رشته هست و....لطفا راهنمایی کنه
باسپاس
بدرود

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود:
خانوم نوروزی سپاسگذارم بهشون پی ام زدم خیلی خوشحال شدم که این رشته برای خانوم ها هم هست
بدرود

milad3

عضو جدید
سلام من سال دوم رشته کشتی سازی هستم البته پسرم اما هم رشته ای خانوم هم داریم

نینانای

عضو جدید
سلام

من گفتم که فقط به این رشته علاقه دارم ...سال دیگه تازه کنکور میدم

ولی نمیدونستم که زنا نمیتونن تو همه ی زمینه هاش فعالیت داشته باشن :wallbash:

a_chasebi

عضو جدید
سلام.

تا جايي كه من ميدونم خانمها فقط نميتونن روي كشتي برن ( امكان تحصيل در رشته مهندسي كشتي رو ندارند ) . البته همراه شوهراشون ميتونن برن;):D:gol:

a_chasebi

عضو جدید
والله اينجا ايرانه و همانطور كه ميدونيد مجردها - چه پسر و چه دختر - محدوديتهايي دارند . ( گرچه از جنبه هاي متفاوت )
تا جايي كه من ميدونم و از دوستانم كه روي كشتي كار ميكنند پرسيدم فعلا چنين امكاني وجود نداره . :gol:

milad3

عضو جدید
والله اينجا ايرانه و همانطور كه ميدونيد مجردها - چه پسر و چه دختر - محدوديتهايي دارند . ( گرچه از جنبه هاي متفاوت )
تا جايي كه من ميدونم و از دوستانم كه روي كشتي كار ميكنند پرسيدم فعلا چنين امكاني وجود نداره . :gol:

شما کجا کار میکنید ؟ کارش خوبه یا نه؟

a_chasebi

عضو جدید
دوست عزيز
من فقط يك ماه در رشته كشتي سازي كار كردم و بعد فرار را بر قرار ترجيح دادم . چون قبل از اون در شركتهاي خصوصي پيمانكار نفت و گاز و پتروشيمي كار ميكردم و محيط كاري سيستمهاي دولتي برايم زجرآور بود . نه اينكه بخوام نا اميدت كنم . اما من شرايطي داشتم كه تحمل وضع برام سخت ( بخوانيد غير ممكن ) بود .
اگر ميخواي توي اين رشته كار كني ، بايد از اول بري كارخونه كشتي سازي . چه شهري هم باشه فرقي نمي كنه . همه جا آسمون يه رنگه . گرچه انصافا بچه هاي پر و كارآمدي داريم . ولي به نظر من سيستم اجازه پيشرفتن كار رو نميده . چون مسائل دست و پاگير زياد هست .:gol:

نینانای

عضو جدید
میشه یکم بشتر توضیح بدی ؟

یعنی بعد از فارغ التحصیلی دقیقا چه فعالیتایی میتونی داشته باشی ؟

a_chasebi

عضو جدید
دوست عزيز
من در حدي كه اطلاع داشتم ، گفتم . براي توضيحات بيشتر لطفا صبر كن با دوستاني كه سابقه بيشتري در كارخانه ها داند ، بپرسم. :gol:

mdooorry66

عضو جدید
شرایط سخت کاردر موتور خانه کشتی و گرمای 70 درجه آن و سرو صدای مهیب آن یک طرف و تحمل دوری خانواده در 3 الی 4 ماه ااز طرف دیگر پسرا اشکشون درامد?

شرایط سخت کاردر موتور خانه کشتی و گرمای 70 درجه آن و سرو صدای مهیب آن یک طرف و تحمل دوری خانواده در 3 الی 4 ماه ااز طرف دیگر پسرا اشکشون درامد?

درود:
سوال بنده در تیتر هست میدونم که خانوم ها در مهندسی کشتی نفت کش و...نمیتونن در داخل کشتی و ماموریت ها باشن(البته به عنوان عضو کاری)
اما در رابطه با مهندسی کشتی سازی اطلاعی ندارم اگر کسی در این رشته هست و....لطفا راهنمایی کنه
باسپاس
بدرود
شرایط سخت کاردر موتور خانه کشتی و گرمای 70 درجه آن و سرو صدای مهیب آن یک طرف و تحمل دوری خانواده در 3 الی 4 ماه ااز طرف دیگر پسرا اشکشون درامده چه برسه به ...

نینانای

عضو جدید
خانوما از گرایش های دریا فقط میتونن تو کشتی سازی ادامه ی تحصیل بدن

تو مهندسی کشتی و دریا نوردی نمیتونن....این خیلی نامردیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wallbash:

a_chasebi

عضو جدید
من فكر مي كنم حق با شماست . ولي خب اين قضيه مثل استاديوم رفتن خانمها مي مونه:gol:

نینانای

عضو جدید
با استادیوم نرفتن میشه کنار اومد تازه هیچ بخشی از زندگیه آدمو تشکیل نمیده

ولی این یکی بدجوری نامردیه...در حق من که بدجوری داره اجحاف (اجهاف؟؟ )میشه خلاصه...

a_chasebi

عضو جدید
با استادیوم نرفتن میشه کنار اومد تازه هیچ بخشی از زندگیه آدمو تشکیل نمیده

ولی این یکی بدجوری نامردیه...در حق من که بدجوری داره اجحاف (اجهاف؟؟ )میشه خلاصه...
قبول دارم . در حقتان اجحاف ميشود . ولي خب چاره اي نيست . مگر اينكه جلاي وطن كنيد. :(:gol: