دوست اینترنتی

HEKTOR.HP

عضو جدید
سلام دوستان به نظر شما دوست اینترنتی چقدر می تونه پایبند دوستی باشه؟:cool:

*neda*

عضو جدید
کاربر ممتاز
khob malume dige hichi alan be donyaye haghighi ham etminani nist che berese be donyaye majazi

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
نمیشه 100 در 100 حرف زد ولی توی این زمونه که بعضی وقتا آدم به خودش هم شک می کنه چه برسه به دوست دیگه دوستای اینترنتی معلومه چی هستن.اونی که حتی از هویتش هم خبری نداری .نمی دونی اونی که داری باهاش حرف می زنی یا چت می کنی دختره یا پسره.
ولی ممکنه دوستی های اینترنتی هم خوب باشه.هیچ چیز توی این دنیا غیر ممکن نیست.

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظر من بد نمی تونه باشه
چون مثلا ماها که این جا با هم دوستیم ...فقط سر عقایدمونه
دیگه هیچ دلیلی این جا برای دوستی نیست
دوست داشتم بیشتر توضیح بدم ...اما به ظرفیت ها مطمئن نیستم

Matrix

عضو جدید
برعكس بعضي از دوستان ... دنياي اينترنت دوستي هاش خيلي قشنگترند .. خيلي پايدار ترند ... و اگه كار به دنياي واقعي و ماديات نكشه ... هيچوقت من تو اينترنت دوستم رو به هزار تومن نميفروشم!

امیر Amir

عضو جدید
دوستی اینترنتی...

دوستی اینترنتی...

برعكس بعضي از دوستان ... دنياي اينترنت دوستي هاش خيلي قشنگترند .. خيلي پايدار ترند ... و اگه كار به دنياي واقعي و ماديات نكشه ... هيچوقت من تو اينترنت دوستم رو به هزار تومن نميفروشم!

همه چیز مربوط میشه به طرف و افکار و اعتقادات مردم...

ممکنه طرف اینقدر برای خودش شخصیت قایل باشه که این دوستی و ارتباط اینترنتی رو عین دوستی و رابطه در دنیای واقعی بدونه....و وقتی حرف میزنه فقط حرف نباشه...

شخصا وقتی با کسی ارتباط اینترنتی دارم...این حس رو دارم که با هوا و هپروت حرف نمیزنم...
یک انسان اون طرف نشسته که ممکنه یک حرف من دلشو برنجونه..و یک حرف من اونو از این رو به اون رو بکنه...

در اینترنت این مسله که ما انسان هستیم و شخصیت و روح داریم گاهی وقت ها فراموش میشه....

با احترام:gol:

mbolooribb

عضو جدید

آره خوب . دوستی های اینترنتی این خواصم داره....

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوست اینترنتی ...
اگه طرف واقعا آدم باشه آره . اما به قول یکی از بچه ها توی همین باشگاه معلوم نیست حتی طرفت دختره یا پسر. و حتی درک درستی از این رابطه داره یا نه . نمیدونم قبول دارید یا نه که الان تو اجتماع هم نمیشه اعتماد کرد چه رسد به اینجا.
اما درکل اگه این دوستی ها واقعی باشه{که نیست} همه پاش وای میستن.

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها این بحث دوست اینترنتی که جالب بود چرا دیگه به این تاپیک محل ندادید؟؟؟

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیشه گفت که %100 بده. خود من تو اینترنت دوستی پیدا کردم که عمرا صد سال دیگه تو دنیای واقعی مثل اون پیدا بشه.اما خوب نارفیقان زیادی هم دیدم .
طبیعیه همه جا همه جور آدمی هست ;)

قره

اخراجی موقت
آدم توی دنیای واقعی دوستش کم بهش نامردی می کنه که حالا می خواهید داخل اینترنت دنبالش باشید؟:D

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست اینترنتی ...
اگه طرف واقعا آدم باشه آره . اما به قول یکی از بچه ها توی همین باشگاه معلوم نیست حتی طرفت دختره یا پسر. و حتی درک درستی از این رابطه داره یا نه . نمیدونم قبول دارید یا نه که الان تو اجتماع هم نمیشه اعتماد کرد چه رسد به اینجا.
اما درکل اگه این دوستی ها واقعی باشه{که نیست} همه پاش وای میستن.
اين كه گفتي اسمش ديگه دوستي نيست.

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من خودم یه دوست اینترنتی خیلی خوب دارم.
در کل اون باعث شد که اینجا "تو این باشگاه بمونم .
یکی از بچه های فعال همین جاست .
تا حالا کلی اطلاعات علمی با ارزش ازش گرفتم.
چون مهندس کامپیوتره
از این به بعد هم ازش اطلاعات با ارزش تری و می خوام بگیرم.
هم مهربونه و هم انعطاف پذیری بالایی داره(فکر کنم متوجه شدید دختره)
خلاصه من از دوستی اینترنتی فایده های زیادی بردم.

همین جاهم ازش تشکر می کنم""بابت همه ی کمکاش

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بحث خوبي داريد......
ببينيد به نظر من بستگي داره به جنبه ي طرفين . يعني تا يكي يه حرفي مي زنه زود به خودت نگيري كه بابا اين فلان...
گاهي وقتا تبادل اطلاعات تو نت از همه جا آسونتره(همونطور كه محمد طاها گفت)
من مي گم دوستي نتي بايد يه دوستي محدود باشه ولي..چون به اينم اعتقاد دارم كه تو دنياي مجازي همرو نمي توني خوب بشناسي...:redface:

nino

مدیر بازنشسته
هر چیزی که روند درست و منطقی داشته باشه میتونه خوب باشه منتها مهمه که از مسیر خارج نشه . افراد هم با هم فرق دارن . خواسته ها عقاید و زندگی و ...... اگه بتونی که یه چیز مشترک که درست و منطقی برای ادامه این دوستی باشه میتونه خوب باشه . من خودم به شخصه دوستان معمار بسیار زیادی دارم حتی در کشورهای دیگه و معماری عامل دوستی ماست و همیشه تبادل اطلاعات میکنیم و از هم خیلی چیزا یاد میگیریم . برای هم دیگه پروژه میفرستیم بدون اینکه همدیگه رو دیده باشیم

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
بحث خوبي داريد......
ببينيد به نظر من بستگي داره به جنبه ي طرفين . يعني تا يكي يه حرفي مي زنه زود به خودت نگيري كه بابا اين فلان...
گاهي وقتا تبادل اطلاعات تو نت از همه جا آسونتره(همونطور كه محمد طاها گفت)
من مي گم دوستي نتي بايد يه دوستي محدود باشه ولي..چون به اينم اعتقاد دارم كه تو دنياي مجازي همرو نمي توني خوب بشناسي...:redface:

آره جنبه واقعا خیلی مهمه.با تبادل اطلاعات هم خیلی موافقم. و اینکه توی نت راحت تره.
اما منظورتو از اینکه گفتی باید به دوستی محدود بشه رو نگرفتم.

الهه_م

عضو جدید
اشنایی از طریق چت

اشنایی از طریق چت

نظرتون راجع به اشنایی و ازدواج از طریق چت چیه؟

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقا" مذخرفه
من می گم خیلی مسخرست مگر کسی باشه که به عشقش به شدت پایبند باشن من دختریی رو دیدم که تو چت تا به کیس بهتره بر می خورن همه چی رو فراموش می کنن ولی بعضیا هم پایبندن واقا" خوشم امد خودش می دونه کو می گم

الهه_م

عضو جدید
به نظر منم مزخزفه ولی دوستم اینجوری ازدواج کرد
خدا رو شکر زندگی خوبی داره

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم تو دنیای واقعی هم گاهی واقعآ نمیتونه بفهمه طرفش کیه,این که دیگه دنیای مجازیه و تکلیفش روشن!!!!

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نمیدونم چی باید بگم ... در مورد ازدواجش که تکلیف معلومه...
در مورد ارتباط معمولی هم ... احمقانست... فقط علافیه مخصوصا مثل الان که طرفت عمرا درکت نمیکنه.

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول شما استاد
اکه جواب داد منم هستم;)
واله اد من 1 بار ازدواج کردما ولی ......
نه خانمم می زنم:w08: من نمی خوام به خدا
ولی من بار دوران طوفولیت:w12: با 1 دختره اشنا شدم بعد که رفتم دیدیمش :crying:
نمی دیمش بهتر بود :whistle:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
واله اد من 1 بار ازدواج کردما ولی ......
نه خانمم می زنم:w08: من نمی خوام به خدا
ولی من بار دوران طوفولیت:w12: با 1 دختره اشنا شدم بعد که رفتم دیدیمش :crying:
نمی دیمش بهتر بود :whistle:
چرا حامد خان؟؟؟
زشت بود یا...؟؟؟

میتونه یه جرقه واسه آشنایی های بعدی باشه
دلیل نشد دوستی و آشنایی از طریق چت مزخرف باشه چون مجازیه!
میتونن وقتی با هم خوب تو چت آشنا شدن همدیگرو از نزدیک ببینن و در دنیای واقعی سیرکنن ;)